Bitcoin Ajandası

10 Altcoin’den Büyük Duyurular Geldi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. 10 Altcoin’den Büyük Duyurular Geldi!

10 Altcoin’den Büyük Duyurular Geldi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Yedi günlük 10 altcoin için verilere bakıldığında, Bitcoin, Ripple ve Ethereum sırasıyla %12, %23,3 ve %20 düşüş yaşayarak dikkatleri üzerine topladı.

Genel olarak analizler yorumladığında kripto piyasası düşüşe uğrayarak ve toplam kripto para piyasası değeri 1,28 trilyon dolar miktarları görülerek özellikle 10 altcoin piyasasında önemli gelişmeler yaşanmasına neden oldu.

10 Altcoin’den Büyük Duyurular Geldi!
10 Altcoin’den Büyük Duyurular Geldi!

Çöküşün Ortasında Piyasadaki Kritik 10 Altcoin

Kısa süre öncelerine bakıldığında Twitter CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin’in benimsenmesi amacıyla teşvik etmek için bir organizasyon düzenlenerek “The B Word” hakkında tweet attı. Tweet’e bu sefer yeniden tweet atan Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Jack Dorsey’i “Bicurious?” başlıklı bir yorumla alaya aldı.

Güncel Gelişmeleri Devam Ettiren Altcoinler

Portekiz milli futbol takımı, Socios.com ile yapılan ortaklık sonrasında bugün kripto haberleri listesinde yer alarak bildirildiği gibi Avrupa Şampiyonları, destekçileriyle etkileşimi artırmak amacıyla Blockchain tabanlı hayran tokeni platformu ile ortaklık kurdu.

DAO Maker ise daha öncesinde başka bir üç aylık coin yakma işlemi ile başarı sağladı. Buna göre yapılan açıklamada ise 70 milyon dolar değerinde yaklaşık 31,2 milyon DAO yakılmaya gitti. Şu an için ise tokenler tekrar dolaşıma artık geri dönmeyecek.

SushiSwap, merkezi bulunmayan finans ürünleri alanında ise Harmony‘de tamamen piyasaya girmeye hazır olan ve merkezi olmayan borsa için Mayıs ayı içerisinde bazı hizmetlerini ağa dağıttı. Bugün gelen haberlerde de, bu ortaklığın yaklaşık 4 milyon dolarlık bir teşvikle uzatıldığını bildirildi.

PAID Network, bugün için“2Crazy” olarak adlandırılan yeni bir Blockchain tabanlı oyun platformunda tanıtım yaparak oyun platformunda çok çeşitli çevrimiçi oyunlara sahip ve Binance Smart Chain (BSC)’ı temel almaya yöneldi.

Non-fungible token’ler (NFT’ler) için e-ticaret platformu içerisinde bulunan NFTify, daha hızlı ve düşük maliyetli e-ticaret sağlamak adına Polygon ile işbirliği yaparak sanatçısı için Mike Winkelmann  tokenize sanat eserleri için Poligon tabanlı pazarın ortak liderliğini üstlenmeye karar verdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir