Bitcoin Ajandası

2 Altcoin, Bitcoin’in Düşüşüne Rağmen Önemli Kazançlar Yaşadı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. 2 Altcoin, Bitcoin’in Düşüşüne Rağmen Önemli Kazançlar Yaşadı!

2 Altcoin, Bitcoin’in Düşüşüne Rağmen Önemli Kazançlar Yaşadı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

İki altcoin Bitcoin düşüşünden etkilenmeden bir gecede gözle görülebilecek bir oranda ilerleme gördü. Bu süreçte de Bitcoin düşüşle karşılaştı.

ABD eski Başkanı Donald Trump, Bitcoin (BTC) için olumsuz yorumlar yaparak “Bitcoin sadece bir aldatmaca gibi görünüyor. Bundan hoşlanmıyorum çünkü esasen dolara karşı rekabet eden başka bir para birimi. Doların dünyanın para birimi olmasını istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Bu açıklama sonrasında Colonial Pipeline’a yapılan saldırıyı düzenleyen DarkSide hack grubuna ödenen multi-milyon dolar Bitcoin fidyesi için FBI tarafından geri alındığına dair bir haber ortaya çıktı. Bu açıklamalar içinde Bitcoin ağı için güvenlik konusunda bazı endişelere neden oldu ve kripto para biriminde düşüş görülmeye başlandı.

2 Altcoin, Bitcoin’in Düşüşüne Rağmen Önemli Kazançlar Yaşadı!
2 Altcoin, Bitcoin’in Düşüşüne Rağmen Önemli Kazançlar Yaşadı!

İlk 100 Arasında En Çok Kazananlar

Şu an için Coingecko’da olan ilk 100 kripto para birimlerinin aralığında ciddi kazanç sağlayan altcoin’lerden ilki Theta blok zincirinde yerel token’dan biri olan TFUEL 30 Haziran’daki ana ağ lansmanının son yeni özelliklerinin heyecan vermesi nedeniyle bir artış yaşadı. TFUEL, son 24 saatte %16 oranında yükseldi. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 0,562058 dolardan işlem görüyor.

Arweave de Kazanç Sağlayan Kripto Paralardan Oldu

2 kripto para birimleri dışında son 24 saatte büyük başarı sağlayan bir diğer kripto para birimi olan Arweave (AR) önceki günün son 24 saatlik verilere bakıldığında %25,27 oranında artış yaşadı. Ağ, topluluk odaklı çeşitli uygulamalar ve platformlar ile kalıcı, merkezi olmayan bir ağ sunar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir