Bitcoin Ajandası

Ünlü Analist Açıkladı! İşte 2 Sene İçerisinde Beklenen Bitcoin Seviyesi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Analist Açıkladı! İşte 2 Sene İçerisinde Beklenen Bitcoin Seviyesi!

Ünlü Analist Açıkladı! İşte 2 Sene İçerisinde Beklenen Bitcoin Seviyesi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
34 0

Finans dünyasının öncü isimlerinden olan Bitbull Capital CEO’su 2023 yılına kadar olan süreçte beklenen Bitcoin seviyesi tahminlerini açıkladı.

İşte Geleceğe Yönelik Beklenen Bitcoin Seviyesi!

şte Geleceğe Yönelik Beklenen Bitcoin Seviyesi!
şte Geleceğe Yönelik Beklenen Bitcoin Seviyesi!

BTC ve genel itibariyle piyasadaki diğer kripto para birimleri son zamanlarda çeşitli fiyat dalgalanmaları yaşasa da Mayıs 2021 döneminden itibaren tatmin edici bir toparlanma göstermiş değil. Bitbull Capital CEO’su Joe DiPasquale, 2022’nin başından beri piyasalarda görülen düşüş trendine rağmen önümüzdeki 2 yıl içerisinde beklenen seviyenin 100 bin doları göreceği yönünde olduğunu ifade etti. Konuya ilişkin açıklamalarında 2023’ün güvenli bir bahis olduğu düşüncesini dile getiren DiPasquale, bu yıl için biraz nefes almak adına zamana ihtiyaç duyulabileceğini ekledi. Üstelik dibi gören Bitcoin seviyesinin daha büyük diplere ve daha yüksek zirvelere ulaşılabileceğini de belirtti.

Rusya ve Ukrayna arasındaki jeopolitik durum nedeniyle yaşanan savaş gerginliğinin ardından Bitcoin fiyatında çeşitli tepkilere rastlandı. İlk etapta hisse senetleriyle beraber düşüş gösteren Bitcoin seviyesi, ilerleyen süreçlerde toparlanma yaşadı. Piyasalarda genellikle BTC’nin bir tür altın versiyonu olarak kabul edilip edilmeyeceği merak edilirken, ünlü CEO DiPasquale bir altın olarak değil merkez bankasının bir para birimi olarak kabul edilmesi gerektiğini dile getirdi.

Finansal İstikrarı Korumak Konusunda Kripto Paranın Önemi!

Rusya ve Ukrayna’da devam eden çatışmanın her iki tarafı da finansal problemlerin etkilerini minimuma indirgeyebilmek adına kripto para birimi kullanmayı tercih ediyor. Batı tarafında, Rus halkının ülkesine uygulanan yaptırımlardan etkilenmemek adına kripto para kullanımını artıracağı yönünde endişeler var. Geçtiğimiz günlerde birçok uzman ve analist tıpkı Bitbull Capital CEO’su DiPasquale gibi kripto paraların bu amaç için uygun olmadığını ifade ediyor. Ayrıca Bitcoin seviyesinin nakdin aksine tümüyle takip edilebilir olduğunu da açıklamalarına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir