Bitcoin Ajandası

2 Yılın Ardından Flare Token Airdrop’u Gerçekleştirildi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. 2 Yılın Ardından Flare Token Airdrop’u Gerçekleştirildi!

2 Yılın Ardından Flare Token Airdrop’u Gerçekleştirildi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

XRP yatırımcılarının 2020 Aralık döneminden bu yana heyecanla beklediği Flare Token airdrop’un ilk etabı sonunda gerçekleştirildi. 9 Ocak itibariyle hak sahibi olan milyonlarca yatırımcıya token dağıtıldı.

Flare Token Airdrop’unda 4.28 Milyon Token Dağıtıldı

Flare Token Airdrop’unda 4.28 Milyon Token Dağıtıldı
Flare Token Airdrop’unda 4.28 Milyon Token Dağıtıldı

Flare projesinin yerel tokeni FLR’den 4.28 milyon civarında dağıtım gerçekleştirildi. Üstelik söz konusu olan bu Flare token airdrop’u, toplam dağıtımın yalnızca yüzde 15’i olarak ifade edildi. Dağıtımın geri kalan yüzde 85’lik kısmıysa 2026 yılına kadar bölünerek gerçekleştirilecek. İlk etap dağıtımından faydalanan ve FLR Token’e sahip olan yatırımcılar, ikinci etap dağıtımda yönetişim tekliflerine oy verebilme hakkına da sahip olacak.

Blok Zinciri Teknolojisinin Gelişmeye İhtiyacı Var

Daha öncesinde SPARK adıyla bilinen Flare’ın üst düzey yöneticisi ve kurucu ortağı Hugo Philion airdrop ve projeyle alakalı bazı açıklamalarda bulundu. Blok zinciri teknolojisinin gelişmiş bir hal alabilmesi için daha kullanışlı merkezi olmayan uygulamalara ihtiyaç duyduklarını söyledi. Flare olarak yalnız işlem ücretleri değil, Web2’nin de içerisinde olduğu birçok konuyla ilgilendiklerini belirten Philion, daha geniş kitlelere hitap eden uygulamalar geliştirilmesi gerektiğini vurguladı.

Flare projesi, Ripple adına bir DeFi ekosistemi oluşturulması için tasarlanmış olan bir projedir. Dolayısıyla airdrop’lar da XRP yatırımcıları için gerçekleştirildi. 2020 yılından bu yana kendisini büyük ölçüde geliştiren bu proje, şimdilerde birçok blok zinciri için akıllı kontrat çözümleri sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir