Bitcoin Ajandası

2022 Yılı Altcoin için Büyük Yıl Olacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. 2022 Yılı Altcoin için Büyük Yıl Olacak!

2022 Yılı Altcoin için Büyük Yıl Olacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Kripto para piyasasıyla detaylı olarak ilgili analizleri bilen Coin Bureau’ya göre 2022 yılı altcoinler arasından Cosmos (ATOM) için büyük bir yıl olacak.

Ünlü kripto amaliz kanallarından Coin Bureau’nun analisti 2022 yılı altcoinlerinden merkezi olmayan paralel blockchain ağı Cosmos (ATOM) için bullish olmakta ve ayrıntılı şekilde anlatıyor. Guy takma adıyla tanınan kripto analistlerinden biri olan ve 2 milyona yaklaşan YouTube abonesine, Cosmos geliştiricilerinin projenin tokeni ATOM‘u bu yıl daha da aranır hale getireceğini belirtti. Ayrıca cazip güncellemeler peşinde olduğunu söyledi.

2022 Yılı Altcoin Yılı mı?

2022 Yılı Altcoin Yılı mı?
2022 Yılı Altcoin Yılı mı?

Guy adlı analistten gelen araştırma verileri geçtiğimiz yıl sonunda ağa yeni özellikler ve büyük güncellemeler getiren Vega güncellemesini gündeme getiriyor. Analist konu hakkındaki açılmasında şöyle diyor:

Her şeye rağmen, Cosmos’un ATOM’a ekosisteminin içinde ve dışında değer katmanın bir yolunu bulacağından eminim. Durduğum yerden, tam olarak buna odaklanmış gibi görünüyor, örneğin Vega güncellemesi. Başka bir kripto kışına girmediğimiz sürece 2022’nin Cosmos için büyük bir yıl olacağına gerçekten inanıyorum.

Geçtiğimiz yılın sonunda yeni bir yükseliş hareketine başladı. Cosmos (ATOM) önemli blockchain ağlarının biri oldu. Hali hazırda birçok DeFi ürününü içeriğinde görerek ağ, DEX ve stablecoin gibi birçok platform üzerinde de sahip.

Cosmos Hub’ın Performansını Artırmayı Hedefliyor

Cosmos (ATOM), merkezi bulunmayan bir şekilde iletişim kurabilen paralel blockchainlerden oluşan bir ekosistemdir. Vega güncellemesi, Cosmos Hub’ın performansını artırmayı hedefliyor. ATOM yazım esnasında 32.19 dolardan işlem görüyor. Analist Guy, fiyat hareketi hakkında şöyle diyor:

“Cosmos’un duyuruları, yükseltmeleri ve geliştirmeleri ATOM’u hareketlendirdi. Proje son 4 ayda %50 arttı. Aralık ayından bu yana kripto pazarında gördüğümüz zayıflığa rağmen, ATOM son birkaç ay içinde üç kez 45 doları talep etmeye çalıştı. Ne yazık ki, bu, tekrar bu seviyelere yaklaşırsa ve ne zaman olursa olsun, çok fazla direnç görme ihtimalinin yüksek olduğu anlamına geliyor… ATOM’un fiyat potansiyeline gelince, bunu söylemek zor. ATOM’un boğa piyasası bitmeden 3x veya 4x’ten fazlasını çekmesinin zor olacağı görünüyor.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir