Bitcoin Ajandası

Ünlü Analist 2022 Yılında Patlama Yapacak 7 Metaverse Coin’i Açıkladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Analist 2022 Yılında Patlama Yapacak 7 Metaverse Coin’i Açıkladı!

Ünlü Analist 2022 Yılında Patlama Yapacak 7 Metaverse Coin’i Açıkladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Bu sırada, ünlü bir kripto para analisti olan Lark Davis, 2022 yılında patlama yapacak 7 metaverse coin’i açıkladı.

Yakın zamanda paylaşılan bir Youtube videosu kapsamında Lark Davis; Metaverse arazilerine, Metaverse token’larına ve Metaverse altyapısına dikkat çekerek 2022 yılında patlama yapacak 7 metaverse coin’lerin yükseleceğini düşündüğünü söylüyor.

7 Metaverse Coin Projesinin Yükseleceğine İnanıyor!

7 Metaverse Coin Projesinin Yükseleceğine İnanıyor!
7 Metaverse Coin Projesinin Yükseleceğine İnanıyor!

Illuvium (ILV): Illuvium, Ethereum Blockchain’i üzerinde inşası kurulan bir açık dünya fantezi savaş oyunu olmaktadır. Analist, Illuvium’un Ethereum’a gelen ve birçok insanı heyecanlandıran çok ilginç bir oyun olduğuna dikkat çekerken:

“Grafikler harika, oynanış harika görünüyor ve yakında Illuvium’da bir arazi de satın alınabilecek,” ifadelerini kullanıyor.

MyNeighborAlice (ALICE): MyNeighborAlice, bir başka boyut olan NFT arazi satış projesi olmaktadır. Analist bu duruma göre oyunda olan arazilerin uzun vade içerisinde yüksek bir değerde olma potansiyeline sahip olduğu için kullanıcıların ilgisini üzerine çekiyor.

Wilder World (WILD): Bu proje kapsamında bazı “crib” satışları gerçekleştiriyor. 200 milyon dolarlık bir piyasa değeri üzerinden de henüz erken aşama içerisinde olduğunu düşünen analistin elde ettiği verilere göre Wilder World, vizyonu gerçekleştirmek üzere devam edebilirse, kullanıcıları çekmeye devam edebilir.

Son 4 Metaverse Coin

HighStreet (HIGH): HighStreet, yeni nesil perakendeyi tanımlamayı hedefleyen proje, çevrimiçi alışveriş yapmanın eğlenceli bir yolunu sunuyor. Analist, projenin “milyon dolarlık piyasa değerinin altında” olduğuna dikkat çekerek giriş fırsatını vurguluyor. 

Metaverse hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için https://bitcoinajandasi.com/metaverse-nedir-ve-neden-cok-onemlidir/ yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Solice (SLC): Solice’te kullanıcılar arasından arkadaşları ve aileleri davet edebilme özelliğinin kullanıcı tabanını büyütme potansiyeli olduğunu vurguladı.

Efinity Token (EFI): Efinity, Enjin tarafından geliştirilmiş ve temelde oyun içi ölçeklenebilirliği ve metaverse NFT’leri Polkadot’a getirmek için zincirler arası bir yol sunmaktadır.

Breeder DAO (BREED): Breeder DAO (BREED), metaverse’de en iyi kazanç sağlayan dijital varlıkları yetiştirmek üzere işlemeye ve yaratmaya odaklanan erken aşama bir Blockchain girişimidir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir