Bitcoin Ajandası

250 Milyon XRP Tek Seferde Transfer Edildi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. 250 Milyon XRP Tek Seferde Transfer Edildi!

250 Milyon XRP Tek Seferde Transfer Edildi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto para hareketlerinde lider olarak izlenimleri sürdüren Whale Alert platform üzerinde yakın zamanda paylaşıma açılan Blokchain verileri 15 saat içinde 250 milyon XRP tokeni olarak borsaya aktarıldı.

İşlemlerde anonim olarak gönderici tarafından yapılan ve XRP analitiğinde hizmette Bithomp tarafından yapılan işlemlerde ayrıntılar büyük miktarda kriptonun Uphold borsasından aktarım sağlandığı gösterildi. Hareket içerisinde de 250 Milyon XRP 177.293.560 dolar değerinde işlem görmeye başladı.

Ripple, Huobi’ye 250 Milyon XRP Dışında Gönderimi Sürdürüyor!

Ripple, Huobi’ye 250 Milyon XRP Dışında Gönderimi Sürdürüyor!
Ripple, Huobi’ye 250 Milyon XRP Dışında Gönderimi Sürdürüyor!

Müşterileri ve ortakları kapsamında XRP sağlamanın bir parçası olarak görülen ve Ripple blockchain teknolojisi sağlayıcılarından Çin merkezli Huobi borsası ile kripto paraları göndermeye devam ediyor. Son anda da üç gün içinde San Franscisco merkezli teknoloji devlerinde 5.390.100 XRP’yi Çin kriptolarından üç ayrı işletmeye taşıma yaşandı.

1 Ağustos’tan itibaren Ripple, kurucu ortaklarından biri olan ve eski baş teknolojilerinden sorumlu olan Jed McCaleb’e başka bir kripto yedeğini devretti.

McCaleb, şirket üzerinden oluşan gelecekte de gelişim konusunda diğer kurucu ortaklarından olan Christopher Larsen ile bir anlaşmaya gidilmesinden sonra 2013 yılında Opencoin’den ayrılma yaşanmıştı. Jed, tazminat ödemesi olarak taksitler halinde toplam 8milyar XRP alımına başlayacak.

6 Temmuz Gününde Ripple’dan İşlemler Başlamış Oldu!

McCaleb, 6 Temmuz gününde Ripple’dan toplamda 291,5 milyon XRP aldı ve sonunda Temmuz ayında piyasa üzerinden 150 milyondan fazla XRP attı. Bu sefer Mayıs ayında da 453 milyon XRP satışı gerçekleştirmiş oldu.

Topluluk, McCaleb’in XRP varlıkları üzerinden paraları ne kadar hızlı satarsa bu satışa bağlı olarak Ağustos ayı sonunda ya da Eylül ayında sıfıra düşmesini bekliyor.

Bu haber anında ise altıncı en büyük kripto para birimi olan XRP, CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre 0,7061 dolardan işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir