Bitcoin Ajandası

3 Altcoin Aynı Anda 2021’in Kar Kralı Olabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. 3 Altcoin Aynı Anda 2021’in Kar Kralı Olabilir!

3 Altcoin Aynı Anda 2021’in Kar Kralı Olabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Düşük fiyatlar arasında altcoin ve Bitcoin’ler yatırım sağlayabilmek için hedef olarak dönemin kar kralını yakalamayı belirledi.

Analist Phoebe’nin yakın bir tarih içerisinde düşüş sonrasında en iyi karların elde edilebileceği bir kripto para projelerini paylaşımda bulundu. Favori varlıklarında aktarım işlemi gerçekleştiğinde sıkı DeFi takipçisinin ilk sırasında ise yine kar kralı beklentisi altında Bitcoin yer alıyor.

Analist Altcoin Projelerinden Kar Kralı Olarak İlk Bitcoin’i Yorumluyor

Analist Altcoin Projelerinden Kar Kralı Olarak İlk Bitcoin’i Yorumluyor
Analist Altcoin Projelerinden Kar Kralı Olarak İlk Bitcoin’i Yorumluyor

Listenin ilk kripto para birimi, piyasanın lideri Bitcoin (BTC) olurken 11 gün boyunca fonlama oranı negatif seyir gösteren BTC’de, short pozisyon sahipleri oyunda kapabilmeye çalışıyor. Bunun için de long pozisyonlara ödeme yapıyor. Genel bir kural olarak, bu uzun süreli negatif fonlamalarda bir yükselişe işaret ettiğini belirtti. Analist ayrıca uzun süreli pozitif fonlamanın da düşüş işareti olduğu üzerinde durdu.

Popüler Altcoin Compound (COMP)

Listenin ilk altcoin projeleri arasında olan COMP, bunların yanı sıra çok yakında gerçekleşen önemli bir gelişmeye de sahip oluyor. Analistin de aktarımının üzerine Compound Labs, büyük firmalarda DeFi getirilerinden elde edilmesi gereken tutarın sağlanması için yeni bir “Hazine” başlatıyor.

“USDC destekli tasarruf ürünü fintech’leri, DeFi’ye sokmak için “şok edici derecede büyük bir gelişme.”

Polygon (MATIC)

Projede “bağımsız Blockchain’ler, yan Blockchain’ler ve off-chain ölçeklendirme çözümleri için hedeflenen genel amaçlı, ölçeklenebilir veri kullanılabilirliği odaklı bir Blockchain” olarak tanımlanmaktadır.

“Projenin temel hedefleri, işlem verilerinin kullanılabilirliğini garanti ederek kendi doğrulayıcı setlerini oluşturmaya veya yönetmeye gerek kalmadan doğrulayıcı güvenliğini önyüklemek için isteğe bağlı yürütme ortamlarına sahip, bağımsız zincirler veya yan zincirler sunmak olacaktır.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir