Bitcoin Ajandası

3 Altcoinde Alım Fırsatı! Başarılı Analist Açıkladı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. 3 Altcoinde Alım Fırsatı! Başarılı Analist Açıkladı

3 Altcoinde Alım Fırsatı! Başarılı Analist Açıkladı

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
43 0

Başarılı analist ve trader Michael van de Poppe, yapmış olduğu yeni analizlere göre bazı altcoin projelerinin alım fırsatı yarattığını ve bu nedenle değerlendirilmesi gerektiğini belirtti. Bitcoin’e karşı yaptığı yeni analizde Swipe (SXP)’in performansını takip ettiğini belirten Poppe, SXP/USD işlemlerinin rekor seviyelerde bulunduğunu açıkladı. Aynı zamanda SXP/BTC işlem çiftinin ise dibe vurduğunu belirten Poppe, Swipe’nin hala BTC paritesinde yeteri kadar ağırlık sahibi olamadığını vurguluyor.

3 Altcoinde Alım Fırsatı! Başarılı Analist Açıkladı
3 Altcoinde Alım Fırsatı! Başarılı Analist Açıkladı

KNC’de Alım Fırsatı

Michael van de Poppe, SXP’nin ardından da ikinci bir altcoin projesi olarak Kyber Network (KNC) takibi içinde olduğunu belirtti. Kyber Network’un 5 bin 400 Satoshi seviyesinde direnç yarattığını ve bu noktada bir konsolidasyon beklediğini belirten Michael van de Poppe, bu alanın üzerinde kalındığı sürece hiçbir problem olmayacağını dile getirdi. 5 bin 400 seviyesinin kırılması halinde ise, sonraki adımın 8 bin 300 noktası olduğu belirtildi.

Litecoin’de Büyük Beklenti

Michael van de Poppe son olarak da Litecoin (LTC) için büyük çaplı bir hamle beklediğini vurguladı. Bitcoin’in gücü nedeniyle LTC’nin hala düşüş yaşadığını belirten Poppe, piyasadaki en değerli 9’ncu para birimi olan LTC için 3 bin 900 Satoshi’lik noktanın çok önemli olduğunu söyledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir