Bitcoin Ajandası

7 Altcoin Zirveye Yaklaşıyor! DOGE ve SHIB Erime Noktasında!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. 7 Altcoin Zirveye Yaklaşıyor! DOGE ve SHIB Erime Noktasında!

7 Altcoin Zirveye Yaklaşıyor! DOGE ve SHIB Erime Noktasında!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Piyasadaki bu hareketlilik sonrası altcoin zirveye yaklaşıyor yorumları yapıldı.

Altcoin Zirveye Yaklaşıyor

Altcoin Zirveye Yaklaşıyor
Altcoin Zirveye Yaklaşıyor

DOGE ve ShHIB’de düşüş görülürken altcoin zirveye yaklaşıyor denilebilir.

%18.93 ile Near Protocol (NEAR), günün en çok değer kazanan altcoin’i  oldu. Near, bir bulut bilgi işlem platformu gibi tasarlanmış birinci katman bir blockchain olarak bilinir. Near Protocol, kısa bir süre önce ChainScore ile ortaklık kurmasıyla öne çıktı. Near ağında kurulan Aurora, Huobi’de listelenerek DeFi cüzdanı DeBank ile uyumlu hale geldi.

İkinci sırada, yüzde 18.39 ile Fantom (FTM) bulunuyor. Ağ üzerinde kısa bir süre önce gerçekleşen gelişmelerden haber vermek gerekirse Web 3’ün birlikte çalışabilirlik toplama protokolü olan O3 Labs’in O3 köprüsüyle artık Fantom zincirini desteklediğini bildirdiğini söyleyebiliriz.

Üçüncü olarak, belirli bir işlevi verimli bir şekilde kullanmak için tasarlanmış, kullanım durumuna özel bir Blockchain uygulamayı hedefleyen P2P ağı olarak bilinen Ravencoin (RVN) %17.41 değer kazancı gördü.

Velas’ta Ferrari Ortaklığı Sonrası Hareketlilik

Günün en çok yükselen dördüncü altcoin’i Velas (VLX) olarak kayıtlardaki yerini aldı. Velas, Ferrari’yle bir ortaklık imzalayarak değerinde hareketlilik elde etti.

Ferrari, pazartesi itibariyle resmi olarak Velas ile Scuderia hayranları için ortak bir özel dijital içerik yayınlamak için çok yıllı bir anlaşma imzaladığını açıkladı.

Ayrıca Velas’ın, FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası’na dahil olan bütün takımları kapsayan resmi dijital şampiyona F1 Esports Series’de yarışan çevrim içi seri Ferrari Esports Series’in ana sponsoru olacağı haberi de duyuruldu.

Curve Dao Token (CRV) %12.13, Cosmos (ATOM) %11.59, Secret (SCRT) ise %11.07’lik bir yükseliş ivmesi yakaladı.

Altıncı sırada bulunan Cosmos, blockchainleri birbirine bağlayan sistemi olarak bilinen IBC’nin aylık 2.8 milyon işlemi yerine getirdiğini, 28 adet zincirin de entegre durumda olduğunu duyurdu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir