Bitcoin Ajandası

8 Altcoin Mayıs Ayında Patlama için Bekliyor
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. 8 Altcoin Mayıs Ayında Patlama için Bekliyor

8 Altcoin Mayıs Ayında Patlama için Bekliyor

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Başarılı analist Austin Arnold, önümüzdeki Mayıs ayı içerisinde parabolik olma imkanına sahip olan bazı altcoin projeleri ile ilgili konuştu. Arnold, YouTube üzerinden takipçileri ile paylaştığı yeni videosunda ilk olarak Bitcoin’e dikkat çekti. Trilyon dolara kadar ulaşan varlığın kurumsal yatırımcılar için ön planda olduğunu söyleyen analist, bu bağlamda benimsenmenin de hızlanmasını beklediğini söyledi. Bunun yanı sıra Twitter CEO’su, Elon Musk ve bazı ünlü isimlerin Bitcoin almalarını da gerekçe gösterdi.

8 Altcoin Mayıs Ayında Patlama için Bekliyor
8 Altcoin Mayıs Ayında Patlama için Bekliyor

Ethereum İkinci Sırada

Ethereum ile ilgili düşüncelerini de dile getiren Arnold, altcoinlerin liderinin de patlama yaşaması beklediğini söyledi. Bunun yanı sıra altcoin projeleri ve akıllı sözleşme platformları ile ilgili konuşan analist, bu bağlamda da Polygon ve Cardano projelerine ağırlık verdiğini söyleyerek bu iki coinin mayıs ayı içerisinde patlama yaşamasını beklediğini dile getirdi.

BNB Tekrar Rekor Kırabilir

Son ayların en çok konuşulan coini olarak bilinen Binance Coin, Arnold’a göre güçlü hareketler yapacak. BNB’nin yanı sıra Chainlink projesinin de Mayıs ayında önünün açık olduğunu vurgulayan Arnold, NFTS’ler ile ilgili de konuştu. VeChain, Aave ve Injective Protocol gibi projelerin de listesinde yer aldığını belirten analist, tüm bu coinlerin Mayıs ayında önemli yükselişler yaşamasını beklediğini söyledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir