Bitcoin Ajandası

ADA Coin Ayı Piyasasının Üstesinden Gelebilecek mi?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. ADA Coin Ayı Piyasasının Üstesinden Gelebilecek mi?

ADA Coin Ayı Piyasasının Üstesinden Gelebilecek mi?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto sektöründe uzun zamandır etkili olan ayı piyasası, hala kripto varlıkları ve blok zincirinin tüm paydaşlarını olumsuz olarak etkilemeye devam ediyor. Buna karşın elde edilen son veriler, ADA Coin’in ayı piyasasının üstesinden gelebileceğini gösteriyor.

Cardano’da bulunan verilere göre, ADA Coin’in ayı piyasası dinamiklerine karşı atabileceği bazı adımlar bulunuyor. Bunun sonucunda Cardano’nun ayı sezonunu yenip yenemeyeceğiyse merak konusu olarak karşımıza çıkıyor.

ADA Coin Ayı Piyasasına Galip Gelebilecek mi?

ADA Coin Ayı Piyasasına Galip Gelebilecek mi?
ADA Coin Ayı Piyasasına Galip Gelebilecek mi?

Cardano, Vasil hard fork’unun gerçekleştirilmesinden sonra iyi bir noktaya doğru ilerliyor gibi görünüyordu. Fakat yükseltme sonrasında fiyat açısından beklentiler karşılanmayınca, işler pek de yolunda gitmedi. Birçok topluluk üyesi cüzdanındaki varlıkları elden çıkardı. Dolayısıyla ADA Coin fiyatı düşüş gösterdi.

Staking ödülleri tarafındaysa protokolde staking yapanların sayısında ciddi bir artış yaşandı. Protokolde staking yapan kullanıcıların sayısı son 1 ay içerisinde yüzde 30 oranında artış kaydetti. Diğer yandan stakin yapan kullanıcıların elde ettiği gelir miktarıysa yüzde 23,3 oranında düşüş gösterdi.

Diğer yandan elde edilen verilere göre, Cardano’nun iş ortaklıkları konusunda yeni girişimlerde bulunması, ayı sezonuna karşı önemli bir mücadele yürüttüğünü gözler önüne seriyor. Yakın tarihli bir açıklamada Cardano’nun algorand ile iş ortaklığı gerçekleştireceği ifade edilirken, bu iş birliğinin uzun vadede protokol açısından önemli getiriler sağlayacağı ispatlanmış oldu.

Haberin yazıldığı esnada ADA Coin fiyatı 0,3487 dolar bandında seyrediyor. Son 1 gün içerisinde yüzde 2,1 değer artışı kaydeden ADA Coin, son bir haftadaysa yüzde 5,6 oranında düşüş gösterdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir