Bitcoin Ajandası

Potansiyeli Piyasaları Şaşırtıyor! ADA Coin SOL’a Rakip Olabilir Mi?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Potansiyeli Piyasaları Şaşırtıyor! ADA Coin SOL’a Rakip Olabilir Mi?

Potansiyeli Piyasaları Şaşırtıyor! ADA Coin SOL’a Rakip Olabilir Mi?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
37 0

Cardono’nun yaratıcısı Charles Hoskinson tarafından yapılan açıklamalara göre ADA Coin performans açısından SOL’a rakip olabilecek potansiyel taşıyor.

Çekmiş olduğu bir videoda dikkat çeken açıklamalarda bulunan Cardano yaratıcısı Charles Hoskinson, 2022 yılında Cardaonu’nun Solana ve diğer akıllı sözleşme özelliğine sahip blok zincirleriyle aynı düzeyde performans gösterebileceğini ifade ediyor. Sisteminin ölçeklenebilirlik ve ifade edilebilirliğini önemli ölçüde iyileştirebilecek bir takım yeniliklerden bahseden Hoskinson, bu geliştirmeler sayesinde Solana benzeri eşdeğer sistemlerdeki gibi bir performansın ortaya koyulabileceğini dile getirdi.

ADA Coin Bu Aylarda Parlayacak!

ADA Coin Bu Aylarda Parlayacak!
ADA Coin Bu Aylarda Parlayacak!

Açıklamalarında 2022 Haziran ve Ekim aylarına işaret eden ADA Coin yaratıcısı, söz konusu dönemlerde birçok yeni özelliğin aktif edileceğini dile getirdi. Güçlü ve kararlı bir topluluk sunan Cardano’nun rakipleriyle başa çıkabilecek nitelikte olduğuna dikkat çeken öncü isimlerden Hoskinson, bunların yanında Cardano sayesinde güvenlik, doğruluk, esneklik ve 3 milyonu aşkın topluluğa sahip olmak gibi özelliklerin elde edilebileceğini belirtti. Bunun dışında rakiplerin elindekinden çok daha iyisini elde edebilmenin mümkün olduğunun da altını çizdi.

Yatırımcılar Yönetimde Söz Hakkına Sahiptir!

Kripto piyasasının öncü isimlerinden biri olarak değerlendirilen Charles Hoskinson, önümüzdeki bir yıl içerisinde ADA Coin için en önemli 3 gelişmesinin sürdürülebilirlik, ticari karşılaştırılabilirlik ve kendi kaderini tayin edebilme hakkı olduğunu söyledi. Ticari karşılaştırılabilirlik konusunda projenin en başında bilimsel mükemmellik ve doğruluk üzerine büyük ölçüde çaba sarf ettiklerini de belirtti. Bu nedenle de söz konusu protokollerin geliştirildiğini ifade eden Cardano kurucusu, yatırımcılarının elindeki verilere dayanarak sistemin geliştirilebilmesi konusunda oy kullanabilecekleri, Cardano yönetimine dahil olabileceklerini de açıklamalarına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir