Bitcoin Ajandası

ADA, LINK ve AXS Fiyatı Ne Olacak! İşte Bu Altcoinlerde Beklenen Seviyeler!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. ADA, LINK ve AXS Fiyatı Ne Olacak! İşte Bu Altcoinlerde Beklenen Seviyeler!

ADA, LINK ve AXS Fiyatı Ne Olacak! İşte Bu Altcoinlerde Beklenen Seviyeler!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

AXS Fiyatı 100 Doları Görebilir!

Mevcut piyasa verilerine göre Axie Infinity son zamanlarda 44 ila 72 dolar arasında seyrediyor. Yatırımcılar 25 Mart tarihinde AXS fiyatında genel direnci kırmayı başarırken, yükseliş trendi çok uzun sürmedi. Bu durum uzmanlar tarafından ayıların fiyatı büyük bir güçle savunması olarak değerlendirildi.

AXS Fiyati 100 Dolari Gorebilir 2

Uzmanlara göre Axie Infinity Coin’de hareketli ortalamalar yukarı yönlü seyir geçişini tamamlarken, RSI pozitif bir bölgede bulunuyor. Bu durum alıcılar açısından bir avantaj olarak değerlendiriliyor. Fiyatın şu anki seviyesinden yükselmesi ya da 20 günlük EMA olan 56 dolardan geri dönmesi durumunda boğalar yeniden 72 dolar seviyesini zorlayabilir. Bu beklentinin karşılanması halindeyse AXS fiyatı 100 doları görebilir.

ADA Fiyatı Kritik Seviyesini Koruyor!

Cardano Coin fiyatı son zamanlarda kritik seviyesi olan 1 doları korumaya devam ediyor. Bu seviye, daha alt seviyeden alım yapan boğaların toparlanmanın sürdürülmesini bekledikleri için son derece agresif bir halde kar rezervasyonu yapmadıklarına işaret ediyor.

Uzmanlara göre alıcıların ADA fiyatını 1,26 doların üzerine zorlarsa yukarı yönlü seyir artabilir ve fiyat, kritik bir seviye olarak değerlendirilen 1,60 dolara ulaşabilir. Ancak bunun aksine 1,26 dolardan gerileme göstererek 1 dolara ulaşırsa parite birkaç gün daha her iki seviyenin arasında seyredebilir.

Piyasalar Daha Düşük LINK Fiyatını Reddediyor!

Chainlink (LINK), son aylarda 13 ila 36 dolar gibi büyük bir fiyat aralığında seyrediyor. Ayılar bu aralığı desteğin altına çekmesine rağmen aşağı yönlü seyri sürdürmeyi başaramadı. Bu durum piyasaların daha düşük bir LINK fiyatını kabul etmediği yönünde değerlendirildi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir