Bitcoin Ajandası

Robinhood Ada Transferlerini Aktif Hale Getirmek için Harekete Geçti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Robinhood Ada Transferlerini Aktif Hale Getirmek için Harekete Geçti!

Robinhood Ada Transferlerini Aktif Hale Getirmek için Harekete Geçti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Robinhood, protokolde Cardano Ada transferlerini aktif hale getirebilmek adına çalışmalara başladı. Çalışmalar sonucunda kullanıcılar limitleri doğrultusunda ADA transferi gerçekleştirebilecek.

Dünyaca ünlü borsa Robinhood, 1 Eylül itibariyle Ada Coin’i listesine dahil ettiğini duyurmuştu.

Ada Transferleri için Çalışmalar Başladı

Ada Transferleri için Çalışmalar Başladı
Ada Transferleri için Çalışmalar Başladı

Ünlü borsa geçtiğimiz günlerde Solana (SOL), Polygon (MATIC), Compound (COMP) ve bunun gibi çeşitli kripto para birimleri için destek eklediğini de açıklamıştı.

Geçtiğimiz yılın Eylül döneminde test etmeye başladığı Bitcoin transferleri özelliğini bu yılın Temmuz döneminde kullanıcılarına sunmuştu.

Robinhood borsası, kripto varlıklarını platformdan çıkarmak isteyen kullanıcılarından yüksek komisyon ücreti talep etmemesiyle tanınan bir şirkettir. Buna karşın kullanıcılar bu gibi işlemleri için sadece ağ ücreti ödemesi gerçekleştiriyor.

Robinhood topluluk üyelerinin kripto varlıklarını başka bir platforma ya da birime aktarabilmek için hükümet tarafından sunulan bir kimlik ya da ehliyet üzerinden kimlik doğrulama işlemini tamamlaması gerekiyor.

Transfer Limiti 5 Bin Dolar

Şirket, kullanıcılarına sunduğu Ada transferleri özelliğinin ardından günlük transfer limitlerini 5 bin dolar olduğunu açıkladı.

Diğer yandan uzun zamandır kripto para piyasalarında beklenen Cardano’daki Vasil yükseltmesi için tarih bilgisine ulaşıldı. Konuyla alakalı olarak açıklamada bulunan Charlesz Hoskinson, Vasil yükseltmesinin 22 Eylül’de gerçekleştirileceğini duyurdu.

Charles Hoskinson dün gerçekleştirdiği bu açıklamada, Bitcoin ağında da Vasil yükseltmesi niteliğinde bir güncellemeye ihtiyacı olduğunu belirtti.

Yaşanan bu gibi gelişmelerin ADA Coin fiyatı üzerinde nasıl bir etki yaratacağı merak konusu olurken, yazım esnasında ADA Coin fiyatı yükseliş göstererek 0.5153 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir