Bitcoin Ajandası

Airdrop ve Stake Haberleri O Altcoini Uçurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Airdrop ve Stake Haberleri O Altcoini Uçurdu!

Airdrop ve Stake Haberleri O Altcoini Uçurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Bu Sert Yükselişte Stake Haberlerinin Etkisi Büyük

NFT ve merkezi olmayan finans gibi konulara yoğunlaşan platform Origin Protocol (OGN), lider konumdaki Terra’nın hemen altında yer alıyor. TradingView’in verilerine göre Mart ayı süresince altcoin OGN’nin değeri yüzde 143 civarında yükseliş kaydetti. 10 Mart tarihinde 0,25 dolar seviyesinde olan OGN, 19 Nisan’da 0,725 dolara ulaşmayı başardı. OGN’nin bu sert yükselişinde NFT lansman, airdrop ve stake haberlerinin etkili olduğunu düşünülüyor.

Bu Sert Yükselişte Stake Haberlerinin Etkisi Büyük
Bu Sert Yükselişte Stake Haberlerinin Etkisi Büyük

Diğer yandan OGN’nin cüzdanda tutulması ve stake edilmesinin, Origin Story maliyetlerini stakerlar’a dağılımını sağlayan bir yönetişim önerisinin sonrasında yatırımcısına çok daha fazla kazandıracağı düşünülüyor.

OGN Fiyatını Artıran Gelişmeler

Son günlerde trend hale gelen altcoin OGN’yi bu yönde destekleyen gelişmelerden biri de Origin Dollar stabil coin’in yetenekleri konusunda geliştirilmiş olmasıdır. Bunun dışında yönetişim tokeni ve yeni bir borsaya eklenmiş olması da bu altcoinin değerlenmesine neden olan gelişmeler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz ay OGN yatırımcıları kendileri için dağıtılacak olan OUSD açısından yeni bir yönetişim tokeni geliştirme teklifine onay verdi. Teklifin topluluk tarafından onaylanmasının ardından yatırımcıların cüzdanına OGN eklemeye başlaması da yine fiyat artıran faktörlerden biri oldu.

Origin Protocol’ün zincir ve fiyat aktivitesini olumlu yönde etkileyen gelişmelerden bir diğeri NFT ekosisteminin gelişmesidir. Devamlı olarak gelişme ve ilerleme kaydeden NFT ekosistemine geçtiğimiz pek çok farklı yeni proje dahil edildi. Üstelik Blades od Valor’un yakın zamanda piyasaya sürülmesi de Origin’in oyun topluluğunda büyük bir heyecan yarattı. Tüm bu gelişmeler, OGN fiyatının yükselmesinde önemli bir pay edindi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir