Bitcoin Ajandası

Algorand Yatırımcıları Dipten Topluyor: Yeni Bir Yükseliş mi Söz Konusu?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Algorand Yatırımcıları Dipten Topluyor: Yeni Bir Yükseliş mi Söz Konusu?

Algorand Yatırımcıları Dipten Topluyor: Yeni Bir Yükseliş mi Söz Konusu?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
4 0

Algorand yatırımcıları anlam verilemeyecek şekilde hareket ediyor. Çünkü ALGO sahipleri, birçok altcoin yatırımcısının geri çekildiği ve ciddi ölçüde değer kaybı yaşayan tokeni dipten satın almaya devam ediyor.

Algorand Yatırımcıları Neyi Amaçlıyor?

Algorand Yatırımcıları Neyi Amaçlıyor?
Algorand Yatırımcıları Neyi Amaçlıyor?

ALGO Coin, şimdilerde 2021 Ocak dönemindeki seviyesinde işlem görüyor. Zincir üstü verilere göre ALGO mevcut piyasalarda daha fazla yatırımcı topluyor. Normal şartlar Algorand ağı sadece geçtiğimiz hafta 1,1 milyonun üzerinde yeni adres topladı. Her biri yeni yatırımcı olmasına karşın ağda 10.6 milyon civarında adres kaybı yaşandığından yeni adres sayısı protokol açısından bir toparlanma olarak değerlendirilebiliyor. Bu rakamlar tüm Algorand cüzdan adreslerinin yüzde 65’ine işaret ederken, bununla beraber ağ dilimindeki etkinlikler de artış göstermeye başladı.

Bu durumu bir örnekle izah edecek olursak; 2-8 Mayıs tarihleri arasında Algorand ağına dahil olan 350 binden fazla aktif kullanıcı dahil oldu. Bu rakam, piyasa çöküşü esnasında beklenmedik bir şekilde ortadan kaybolan 28 bin cüzdanın 1.160’lık bir artış gösterdiği anlamı taşıyor.

ALGO Fiyatı Artacak mı?

Büyük çöküşten etkilenen ALGO, yüzde 52 civarında değer kaybı yaşadı. Fakat şimdilerde rüzgâr tersten esmeye başladı gibi görünüyor. Özellikle de yatırımcılar önümüzdeki haftalarda yüksek bir kazanç bekliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir