Bitcoin Ajandası

Yatırımcılara Müjde: Altcoin Fiyatları Toparlanma Sinyali Veriyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Yatırımcılara Müjde: Altcoin Fiyatları Toparlanma Sinyali Veriyor!

Yatırımcılara Müjde: Altcoin Fiyatları Toparlanma Sinyali Veriyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

ETF haberlerinin çıkmasının ardından yükseliş göstermeye başlayan lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), Ethereum’u (ETH) da beraberinde taşıyor. Bundan sonra altcoin fiyatlarında neler yaşanacağıysa merak konusu olarak karşımıza çıkıyor.

Altcoin Fiyatlarında Hareketlilik Başladı

Altcoin Fiyatlarında Hareketlilik Başladı
Altcoin Fiyatlarında Hareketlilik Başladı

Kripto para piyasalarında yaşanan karışıklık ve olumsuz yöndeki haberler sebebiyle geri çekilen kripto varlıklar, BlackRock’ın ETF başvurusu yaradı. Destek seviyesinin altından işlem gören Bitcoin ve Ethereum, şimdilerde bu değerin üzerine sıçrayarak piyasalarda pozitif bir hava yarattı. Bitcoin’deki güçsüzlükle beraber büyük ölçüde değer kaybı yaşayan altcoin’lerde ETF haberlerinden sonra hareketlilik geldi. Bu süreçten sonra Ethereum fiyat hareketinde neler olacak?

Ethereum Grafik Analizi

Shapella güncellemesinin ardından fiyat yapısını korumaya çalışan Ethereum, düzenleyici baskıların etkisiyle değer kaybetmeye başladı. 915 dolardan sonra daha fazla yükseliş gösteremeyen lider altcoin, Bitcoin’in ETF başvurusundan güç alarak yönünü yukarı çevirdi. 1620 dolardan tepki bularak yükselişe geçen varlık için uzmanlara göre satış noktaları sırasıyla 1684, 1777, 1844 ve 1915 dolardır.

Regülatörlerin baskısının devam etmesi ve Bitcoin’in 25 bin 250 dolar seviyesinde kalması durumunda Ethereum 1588 ve 1532 dolar seviyelerini test edebilir. Piyasanın mevcut durumu göz önünde bulundurulduğunda haber akışının önemi ön plana çıkıyor. Bu nedenle majör coin’lerdeki fiyat hareketleri açısından temel analizin de yakından takip edilmesi olumlu yönde veriler sunabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir