Bitcoin Ajandası

Altcoin Projelerinde Kritik Dönem! İşte O 6 Altcoinde Yaşanacak Gelişmeler!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Altcoin Projelerinde Kritik Dönem! İşte O 6 Altcoinde Yaşanacak Gelişmeler!

Altcoin Projelerinde Kritik Dönem! İşte O 6 Altcoinde Yaşanacak Gelişmeler!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
43 0

Gelişmelerin yanında dikkat çeken diğer gelişmelerse altcoin projelerinde ortaklıkların tesis edilmesi ve bu kapsamda hızlı büyüme kaydeden alanın genel olarak benimsenmesi oldu. Bu hafta 7 altcoin projesini nelerin beklediğini, bu projelerde ne gibi gelişmeler yaşanacağını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Altcoin Projelerinde Bu Hafta Yaşanacak Gelişmeler!

ltcoin Projelerinde Bu Hafta Yaşanacak Gelişmeler!
ltcoin Projelerinde Bu Hafta Yaşanacak Gelişmeler!

Altcoin projelerinde bu hafta gerçekleştirilmesi planlanan pek çok türden etkinlik bulunuyor. Altcoin platformları tarafından gerçekleştirilen strateji ortaklıkları, IGO’lar, proje tanıtımları ve özel satışlar bu hafta yaşanacak gelişmeler arasında yer alıyor.

Bu hafta Polkadot projesi kapsamında PolkaBridge AMM V2 Lansmanı gerçekleştirilecek. Merkezsiz köprü projesi olarak bilinen PolkaBridge, bugün gerçekleştirilmesi beklenen lansman hakkındaki detaylardan bahsetti. Bu proje, Polkadot ve diğer altcoinler arasında ilk ve tek merkezi olmayan köprü platformu olarak dikkat çekiyor.

Dikkat çeken altcoin projelerinden Minter’in BreederDodo DoDo desteğini platforma eklemesi bekleniyor. Merkezsiz bir ağ olan Minter’ın resmi Twitter açıklamalarına göre, BNB zincirinden DODO’nun çapraz şekilde zincirlenecek. Ayrıca projenin PMM algoritmasıyla güçlenmesi de sağlanacak.

Arix DEX İlk Metaverse Ürünü İçin Çalışmalara Başladı!

Likidite havuzu merkezi bulunmayan Arix DEX, son günlerde bir hayli dikkat çekiyor. İlk metaverse ürününü kripto para piyasalarına sunmaya hazırlanan DEX, resmi tarih olarak 9 Mart Çarşamba gününe işaret ediyor.

Bu hafta kripto piyasalarında yaşanacak gelişmelerden bir diğeri de açık fintech platformu Celo’nun espresso hard fork lansmanıdır. Espresso hard forkun 8 Mart Salı günü yayına girmesi bekleniyor. Projenin ayrıntılarına göre espresso, Celo ve Ethereum arasındaki boşluğu kapatabilecek.

Kava Co-Chain Alpha Lansmanı da Gündemde!

Popüler altcoin projelerinden Kava, Co-Chain Alpha ağına start vermek üzere çalışmalarını sürdürüyor. Bir blok zinciri açısından en büyük merkezsiz ekosistemlerden ikisini bir araya getirilmesini sağlayacak bu proje, L-1 blok zinciri projesini zirveye taşıyacak. Lansmanın 8 Mart Salı günü bekleştirilmesi planlanıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir