Bitcoin Ajandası

Altcoin Projesine Kurumsal Para Akıyor! Parabolik Ralli Olabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Altcoin Projesine Kurumsal Para Akıyor! Parabolik Ralli Olabilir!

Altcoin Projesine Kurumsal Para Akıyor! Parabolik Ralli Olabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Analistler, kurumsal sermaye akışında mevcut bir akış gördükçe altcoin projesine yönelik bir hareket gözlemledi. Ethereum (ETH) ’da parabolik bir fiyat rallisini tahmin ediyor.

Ethereum (ETH)’un kurucu ortağı olan Vitalik Buterin kısa zaman öncesinde altcoin projesine olan rakiplerden daha merkezi olmadığı üzerine yorumlar getirdi. Analist Benjamin Cowen, altcoin uzun yatay hareketini devam ettirdikten sonrasında Ethereum (ETH) fiyatında muhtemel bir kırılma görüldü. Bu konuyla bitcoinajandasi.com olarak ayrıntılı değindik.

Altcoin Projesine Kurumsal Para Yağıyor

Altcoin Projesine Kurumsal Para Yağıyor
Altcoin Projesine Kurumsal Para Yağıyor

Öncü altcoin kurucu ortaklarından biri olan Vitalik Buterin, Ethereum içerisinde zincire bir blok eklemek için gereken sürenin gelecek dönemde ayrıca bir azalmasını beklemediğini dile getirdi. Altcoinin rakiplerinden daha merkezi olmadığını savunuyor. Yükseliş trendi korunduğu zaman Ethereum fiyatı parabolik bir ralliye girebilir görüşünü savunuyor. Analist Benjamin Cuwen, parabolik Ethereum fiyat rallisini tahmin ederken yakın tarihli bir Reddit iş parçacığı durumunda da Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, blok zamanını daha hızlı hale getirmenin ağın ademi merkeziyetçiliğini tehdit edebileceğini savunuyor. Diğer bir yandan son derece merkezi bir ağa sahip önemli rakip olarak görülen Solana devreye giriyor. Örneğin en büyük altcoin üzerinde büyük bir ekonomik avantaja sahip görünüyor.

Ethereum Fiyat Trendini Değerlendirmesi

Analist Benjamin Cowen, Ethereum fiyat trendini değerlendirdi. Altcoin üzerinde patlayıcı bir ralli öngörüsünde bulundu. Bir sonraki dönemde hardfork, düşük işlem ücretleri ve Ethereum’a daha yüksek kurumsal yatırım haberleri meydana geldi. Yatırımcıların da yükseliş görünümünü körükledi. Analist, Ethereum fiyatının uzun yatay gidişatı geride bıraktığını da dile getirdi. 7000-8000 dolar hedeflemeye hazır olduğunu belirtiyor. Cowen diyor ki:

“Diyelim ki bu düşüş trendinden yaza kadar çıkarsak ve önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönersek ve ardından Ethereum patlar ve daha yüksek trendlere başlarsak, belki 7.000-8.000 dolar seviyesine çıkarız. Ve sonra yarım yıl boyunca yatay gitmemiz gerekiyor.”

Geçen hafta meydana gelen kan banyosundan kurtulan Ethereum fiyatı 3.000 doları geçti. Geçen hafta %10 kazanç sağladı. Bir kripto para birimi analistlerinden olan @kingthies, mevcut yükseliş trendinin yörüngesi devam etme ihtimali öngörüldü. Ethereum fiyatından 3.600 dolara ulaşabileceğine inancı da korundu. Fxstreet kripto analistleri, Ethereum fiyatından 3.000 doların altına düşmesi durumunda boğaları tasfiye edebileceği üzerine de tahminler öne sürüldü.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir