Bitcoin Ajandası

Altcoin Uzmanından Tahminleri ETH Bitcoin LINK RUNE ve AKASH
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Altcoin Uzmanından Tahminleri ETH Bitcoin LINK RUNE ve AKASH

Altcoin Uzmanından Tahminleri ETH Bitcoin LINK RUNE ve AKASH

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Altcoin uzmanından tahminlerde ETH, Bitcoin, LINK, RUNE ve AKASH kripto yatırımcıların her zaman için merak ettiği konular arasında yer alıyor. Altcoin Psycho analizleri ise yatırımcıların değerlendirmeleri arasında önemli bir yer tutabilir.

ETH, Bitcoin, LINK, RUNE ve AKASH tahminleri yaparken kritik seviye vurgusu yapan analistin ayrıntılı teknik incelemesi haberimizde…

Altcoin Uzmanından Tahminlerde ETH, Bitcoin, LINK, RUNE ve AKASH Bu Seviyeye Dikkat!

minlerde ETH, Bitcoin, LINK, RUNE ve AKASH Bu Seviyeye Dikkat!
minlerde ETH, Bitcoin, LINK, RUNE ve AKASH Bu Seviyeye Dikkat!

Altcoin uzmanından tahminlerde bulunan Psycho ismi ile bilinen analist, Bitcoin’in aktif olarak yükseliş gösterebileceği 2 ana fiyat alanına yakın olduğunu söyledi. Altcoin Psycho’nun Bitcoin ile ilgili yorumu şöyle:

“Önceki haftada düşük seyirde olan, 44.000 dolar seviyesi, kısa vadeli bir yükseliş oluşturmalı. Aylık açılış olan 41.000 dolar civarı, bu noktaya ulaştığında güçlü bir yükselişe neden olabilir.”

Ethereum İçin 2 Senaryo

Analistin Ethereum değerlendirmesi ise hızlı bir geri çekilme ardından yükseliş çizgisini sürdüreceği şeklinde. Durum içinde 2 senaryoyu vurgulayan Altcoin Psycho’nun yorumu şöyle:

“Tuhaf bir şey görme ihtimali söz konusu. 2 durum söz konusu: Mevcut seviye (2.600 dolar) öne geçer ve insanlar o bölgeyi teklif etme imkanı bile olmadan geri dönüş ortaya çıkabilir. Ya da yatırımcıların tuzakla karşılaşma durumu olabilir. Geçici bir ticarette bulunuyoruz, bir grup geç short’ların tuzağa düşürüldüğü ve sonra tekrar yolumuzun yukarı gönderildiği bir hareket bu.”

LINK’te Kendim İçin Teklif

altcoin uzmanından tahminlere göregöre düşüşü satın almak için Chainlink’in fiyat hareketinin yakından izlenmesi gerekiyor. Altcoin Psycho’nun yorumu şöyle:

“LINK’te teklif için 18,00 dolar seviyesi, uygun bir düzey olarak görüntü veriyor. Bu seviyeye kendi adıma teklifte bulunma girişimim olacak.”

“THORChain’de Seviyeleri Belirledim”

Analist, RUNE için bir destek seviyesi ile birlikte bir geçersizlik noktası da tespit ediyor. Altcoin Psycho THORChain yorumu şu şekilde:

“Var olan seviyeyi bu noktada (8,00 dolar) teklif etme planı içindeyim. Kaldıraç tarzı bir şey kullanmayacağım. 6,00 – 7,00 dolar işareti gibi bu yataya tekrar gelme durumunda ticareti noktalayacağım ve büyük olasılıkla riskten kurtulmuş olacağım.

AKASH Düşerse Biriktirmeye Devam

Altcoin uzmanından tahminlere göre AKASH’a bakış açısı için 2 ila 3 senelik gelecek bir zaman beklentisi söz konusu. Altcoin Psycho’nun yorumu şöyle:

“AKASH düşme yaşarsa biriktirmeyi sürdüreceğim bir şey. Teklif bölgelerimden biri 2.40 dolar seviyesinde. Ancak uzun vadeli bir yatırım olduğu konusunda ısrarcı değilim.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir