Altcoin Yatırım Tavsiyeleri: Bitcoin’den Çıkıp Altcoin’e Girdiler

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri: Bitcoin’den Çıkıp Altcoin’e Girdiler

Haberler
Ağustos 24, 2021 tarafından Esra Yılmaz
128
CoinShares geçen hafta Ethereum rakibi Solana üzerinde diğer kripto paralara kıyasla daha fazla kurumsal sermaye girişi meydana geldiği açıklamasını yaptı. Altcoin yatırım tavsiyeleri konusunda bilgi verecek gelişme detayları haberimizde…
Altcoin Yatırım Tavsiyeleri: Bitcoin’den Çıkıp Altcoin’e Girdiler

CoinShares son raporu ile kurumsal yatırımcıların yoğunlukla yatırım yaptığı altcoin projelerini duyurdu. Bu, Altcoin yatırım tavsiyeleri konusunu merak edenler için önemli bir gelişme olarak görülüyor.

Bitcoin mi Altcoin mi arasında düşünen yatırımcılara fikir verebilecek gelişmenin Altcoin yatırım tavsiyeleri açısından önemi haberimizin ayrıntılarında…

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri CoinShares Açıklamasında!

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri CoinShares Açıklamasında!
Altcoin Yatırım Tavsiyeleri CoinShares Açıklamasında!

CoinShares’in haftalık raporunda, Solana‘nınEthereum’dan iki kat daha fazla kurumsal sermaye kaydettiği açıklandı. Altyapısındaki esneklik ile daha hızlı işlem anlaşmasına imkan tanıyan Ethereum’a rakip olan Solana’da geçen hafta toplam 7,1 milyon ABD doları kripto para girişi meydana geldi.

Ethereum, geçtiğimiz hafta 6,4 milyon, 1,8 milyon ve 1,1 milyon ABD doları şeklinde sıralı giriş görerek Cardano, Litecoin ve Polkadot gibi diğer altcoin projeleri ile beraber toplamda 3,2 milyon ABD doları küçük girişlere muhatap oldu.

Bitcoin’de Fon Çıkışı!

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried tarafından desteklenen Solana’da, son iki haftada %92,9’luk bir ralli yaşanırken Ethereum aynı dönemde %11’lik bir artış gösterdi.

CoinGecko’ya göre son 7 gün içinde %35 ralli yapan Cardano (ADA), CoinShares’e göre Solana’yıkurumsal giriş konusunda bir miktar geçti. Bitcoin’de ise piyasa değerine göre toplamda 2,8 milyon ABD doları karşılığında üst üste 7. bir çıkış görüldüğü kaydedildi.

CoinShares, Bitcoin’deki fon girişinde yaşanan azalışın olumsuzluk şeklinde yansıyabileceğini ve bu durumun sağlayıcılar arasındaki çok karışık akışların gizlenmesine neden olduğunu açıklıyor. CoinShares’in raporunda aynı dönemde Litecoin (LTC) 1.8 milyon dolar giriş görürkenPolkadot (DOT) 1.1 milyon dolar ve XRP 1 milyon dolar girişleri yaşadı.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle