Bitcoin Ajandası

Altcoin Yatırımcıları Dikkat İşte Son Gelişmeler!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Altcoin Yatırımcıları Dikkat İşte Son Gelişmeler!

Altcoin Yatırımcıları Dikkat İşte Son Gelişmeler!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

Altcoin Yatırımcıları dikkat ile izlemeye çalıştığı kripto gelişmelerine göre yatırımlarını yönlendirebiliyor. İyi bir yatırım için kripto haberlerinin sıkı analiz edilmesi önem taşıyor.

Altcoin Yatırımcıları dikkat ile piyasanın son durumunu ve girişimleri araştırırken gelişmeler haberimizde yer alıyor…

Altcoin Yatırımcıları Dikkat!

Altcoin Yatırımcıları Dikkat!
Altcoin Yatırımcıları Dikkat!

Önemli bulduğumuz gelişmeleri başlıklar altında inceleyelim:

Cardano Akıllı Sözleşme Sunumunda Son Aşamada

Cardano’da akıllı sözleşmeleri lansmanına sadece 2 hafta kaldı. En büyük PoS Blockchain özelliği taşıyan akıllı sözleşmeler ana ağda etkinliğe geçmeden önce son aşamaya geçti. Geliştiriciler, ana ağ dağıtımından önce çözülmesi gereken tüm sorunları yakından izleyecek.  Cardano’da Alonzo güncellemesi 12 Eylül’de gerçekleşecek.

Morgan Stanley’de 1 Milyondan Fazla Bitcoin Trust Hissesi

Dünyanın en büyük 3. servet yöneticisi Morgan Stanley, Bitcoin varlıklarını artırdı. SEC verilerine göre, Morgan Stanley 1 milyonun üzerinde Grayscale Bitcoin Trust hissesine sahip. Piyasa analisti MacroScope haberi Twitter’da duyurdu. Morgan’s Insight Fund’ın en büyük holdinginin 928.051 hisse için olduğu bilgisini aktardı.

EA Sports, NFT Piyasası Araştırmasında

EA Sports, Blockchain ve NFT’leri araştırmak için kripto tecrübesi olan bir direktörü göreve alacak.

EA’nın iş ilanında adayın blockchain, NFT’ler ve fazlasını keşfetme konusunda tecrübe sahibi olması şartı aranıyor.

Constellation Network ABD Askeri Altyapısında

Constellation Network’ün Hipergraf Transfer Protokolü (HGTP), ABD Hava Kuvvetleri dijital ekosistemi güvenlik ve bütünlüğünü geliştirme görevini üstlendi.

Budweiser’den NFT ve Beer.eth Domain’i İçin 38 ETH

Bira firması Budweiser, Twitter profili için bir NFT satın almasının ardından kripto para birimini ve NFT piyasasını araştırmaya başladı. Firma, OpenSea pazarına göre 24 Ağustos’ta Budweiser markalı bir roket gemisi NFT’yi satın aldı. Budweiser NFT roket gemisini 25.000 doların üzerindeki 8 ETH ödemesi ile satın aldı.

Şirket, altcoin yatırımcıları dikkat konusu üzerine resmi Twitter hesabının profilinde roket gövdesinden oluşan 3 bira kutusunun yer aldığı Life of the Party resmini kullandı. Şirket bunun ile birlikte 30 ETH karşılığında OpenSea’deki Ethereum Name Service aracılığı ile Beer.eth isimli bir alan satın alımı da yaptı. Bu satın almalarda bira şirketi, 120.000 doların üzerinde olan 38 ETH ödeme yaptı.

AAX Exchange, NFT Marketplace Lansmanında

AAX Exchange, NFT pazarını bir müzayede, yarışma ve üst düzey mağazada işbirlikleri ile başlatmayı hedefliyor. 100’den fazla ülkede 1 milyon kullanıcı tarafından seçilen popüler altcoin projesi AAX, dünyanın LSEG Teknolojisi tarafından desteklenen ilk kripto borsası olarak öne çıkar. Bitcoin’in yaygınlaşmasını sağlamak için Satoshi Standardına (SATS) geçiş yapan ilk proje olarak da öne çıkar.

Visa 160.000 Dolarlık CryptoPunk NFT Satın Aldı

Visa, CryptoPunks koleksiyonu içinden NFT dijital sanat eseri satın aldığını açıkladı. CryptoPunks, insanların, maymunların, zombilerin ve uzaylıların toplam 10.000 eşsiz piksel sanatın portresini kapsayan ilk NFT projeleri arasında yer alır. Visa, CryptoPunk NFT’yi 160.000 doların üzerinde değer taşıyan 49.5 Ethereum ile satın aldı.

Enjin’in Jumpnet’inden Oyuncuları İçin Akıllı Sözleşmeler

JumpNet akıllı sözleşmeleri, oyun ve uygulama geliştiricilerini kendi ERC-20 tokenlerini başlatma konusunda teşvik etmeye çalışacak.

JumpNet, Enjin’in güvenli, pratik ve GAS’sız zincir içi işlemler sağlayan yüksek hızlı bir konsensüs Blockchain’ine sahip ölçeklendirme teknolojisi olarak bilinir. Bu girişim, oyun sektöründe yeni bir gelişmeye sebep olabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir