Bitcoin Ajandası

Altcoinlerde En Çok Dikkat Çeken 3 Gelişme
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Altcoinlerde En Çok Dikkat Çeken 3 Gelişme

Altcoinlerde En Çok Dikkat Çeken 3 Gelişme

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Liderliğini Bitcoin’in yaptığı kripto dünyasında, altcoinler de çok önemli yatırımlar almaya devam ediyor. Bu bağlamda bazı altcoinler kısa bir süre içerisinde 2 kattan bile fazla değerlenerek yatırımcıların yüzünü güldürmeyi başardı. Altcoinlerin yaşamış olduğu önemli çıkış, bazı projelere olan ilginin de büyük artış göstermesine olanak tanıdı. Bu kapsamda birkaç altcoin projesinde gerçekleşen bazı gelişmeler, haftanın en dikkat çeken konu başlıkları haline dönüştü. İşte, altcoinlerde dikkat çeken en önemli üç gelişme…

Altcoinlerde En Çok Dikkat Çeken 3 Gelişme
Altcoinlerde En Çok Dikkat Çeken 3 Gelişme

ENJ’de JumpNet Başlıyor

Oyun odaklı bir kripto para projesi olarak bilinen Enjin (ENJ) projesinde JumpNet 6 Nisan tarihi itibariyle başlıyor. Ethereum ağında yaşanan tıkanma problemlerinin önüne geçmek adına ölçeklendirme çözümü olarak ortaya çıkan JumpNet, NFT’lerin ücretsiz ve toplu olarak dağıtılmasına yönelik de katkı sağlayacak. Bu önemli proje, 6 Nisan itibariyle yayınlanıyor.

XRP Davasında Önemli Gün

Diğer yandan Hedera (HBAR) projesinde ise bu hafta itibariyle bir bakım süreci başlayacak. 6 Nisan’da saat 21.00 itibariyle başlayacak bakım, iki saat sürecek.

XRP’de ise hareketli saatler yaşanıyor. SEC ile olan davaları kapsamında iki taraf da 6 Nisan’da bir araya gelerek keşif konferansında konuşacak. Bu nedenle 6 Nisan tarihi de XRP adına çok kritik bir gün olarak göze çarpıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir