Bitcoin Ajandası

Amazon, Ortaya Çıkan NFT Planlarını Doğruladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Amazon, Ortaya Çıkan NFT Planlarını Doğruladı!

Amazon, Ortaya Çıkan NFT Planlarını Doğruladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
20 0

Dünyaca ünlü e-ticaret devi Amazon’un NFT planları ortaya çıktı. Elde edilen bilgilere göre şirket, bir NFT platformunun ve tekrar eden satış fırsatının siteye geldiğini doğrulamış oldu.

NFT’ler dünya genelinde her geçen gün biraz daha yaygınlaşmaya ve benimsenmeye başladıkça büyük ölçekli şirketlerin de ilgisi bu yöne kaymaya başladı. Bununla beraber Amazon’un NFT’lerle alakalı planları da ortaya çıkmış oldu.

Amazon NFT Planlarını Kabul Etti

Amazon NFT Planlarını Kabul Etti
Amazon NFT Planlarını Kabul Etti

NFT’lerin dünya çağında biraz daha benimsenmeye başlamasıyla beraber büyük şirketler de NFT’lere yoğun bir ilgi göstermeye başladı. Son olarak dünyanın en büyük e-ticaret şirketlerinden olan Amazon’un da NFT planları ortaya çıktı. Şirket, bu alanda büyük adımlar atmaya hazırlanırken, aynı zamanda yeni projeleriyle gündemde yer alıyor.

Elde edilen bilgiler, Amazon’un Web3 genişletme planlarıyla alakalı yeni içgörüler sağladı. Söz konusu bu yeni araçların platformda nerede yer alabileceğiyle alakalı ipuçları veriyor. E-ticaret devinin yakın bir gelecekte kendi NFT pazar yerini piyasaya sürmeyi planladığıyla alakalı söylentiler ortaya atıldı. Bununla beraber Amazon hala raporla alakalı olarak kamuoyuna bir açıklamada bulunmadı.

Şirket Bu Projelere Odaklanacak

Bir kripto para haber sitesi ise konuyla alakalı olarak fikrin ilk kez 2023 Ocak döneminde ortaya atıldığını, ancak belirsiz kaynaklara atıfta bulunarak lanse etmişti. Rapor göre şirket, yeni dijital varlık kuruluşu, blok zinciri tabanlı oyun ve oyunla alakalı NFT uygulamalarına odaklanacak.

NFT’ler her geçen gün kripto para piyasa gündemine kendini için daha fazla yer bulmaya devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir