Bitcoin Ajandası

AMC Entertainment CEO’su Twitter’da Shiba Inu Anketi Açtı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. AMC Entertainment CEO’su Twitter’da Shiba Inu Anketi Açtı!

AMC Entertainment CEO’su Twitter’da Shiba Inu Anketi Açtı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

AMC Entertainment CEO’su, şirketin ödeme yöntemi olarak Shiba Inu’yu (SHIB) kabul edip etmemesine dair bir Twitter anketi açtı.

Köklü sinema zinciri AMC’nin CEO’su Adam Aron, Cuma günü Twitter’da SHIB ile ilgili bir anket düzenledi. Ankette kullanıcılara, AMC’de ödemeleri SHIB ile yapmak isteyip istemeklerini sordu.

Twitter’da Shiba Inu Anketi!

Twitter’da Shiba Inu Anketi!
Twitter’da Shiba Inu Anketi!

“Bildiğiniz gibi, artık kripto para birimlerini kullanarak AMC hediye kartları satın alabilirsiniz ve BT grubumuz, yakında diğerlerinin yanı sıra Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Dogecoin ile çevrim içi ödemeleri kabul edebilmemiz için kod yazıyor. Shiba Inu’yu da dahil etmemizi ister misiniz?”

Shiba Inu anketi şu an için hemen hemen %80 evet ile devam etme aşamasında. Ancak anket üzerinde gerçekleştirilen sonlanma işlemine ise henüz dört gün var. Anket için şimdiye kadar 122.631 oy kullanılmış bulunmakta.

AMC, dünya sıralamasında hesaplanan verilere göre en büyük sinema zinciridir. Şirket veriler üzerinden 31 Mart itibariyle, dünya çapında yaklaşık 950 sinema salonu ve 10.500 ekranı işletmesiyle büyüme göstermiştir.

Bitcoin Ethereum Litecoin ve Bitcoin Cash

AMC CEO’su Eylül ayı içerisinde uygulanan zincirin yıl sonunda elde edilecek verilere kadar çevrim içi bilet ödemeleri için Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash kabul edeceğini söylemişti. Ayrıca bu ayın başlarında da Dogecoin ve diğer kripto varlıklar üzerinden AMC dijital hediye kartları satın alınabileceği üzerine duyurular yapmıştı.

Meme kripto varlık SHIB ise bu durumda yapılan ilerlemeler üzerinden son bir ay içerisinde muazzam bir büyüme kaydetti. %960 oranında da değer kazanınca son 24 saat içerisinde %4 oranında yükseliş gören SHIB, yayın saati itibariyle 0.00007429 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir