Analist Analizine Göre Bu 2 Altcoin 100x Yapabilir!

Analist Analizine Göre Bu 2 Altcoin 100x Yapabilir!

Haberler
Kasım 4, 2021 tarafından Esra Yılmaz
151
Ünlü analistin verilerden elde ederek paylaştığı bilgilere göre bahsedilen 2 altcoin 100x yapabilir.
Analist Analizine Göre Bu 2 Altcoin 100x Yapabilir!

Chico Crypto’dan popüler kripto stratejisti Tyler Swope, aboneleri sayesinde 100 kat artabileceği ön görülen piyasa değerine göre düşük seviyelerde olan 2 altcoin 100x yapabilir diyerek projesini paylaştı.

Listenin ilk sırasında yer alan Alchemist (MIST) bulunuyor. Alchemist; kullanıcılar üzerinden sağladığı ödüllerde kazanma sağladığı, token, merkezi bulunmayan borsa işlemlerinin şüpheli kodlayıcılar tarafından yürütülüp yürütülmediğini kontrol etmek istiyor. Bunun üzerine 2 altcoin 100x yapabilme durumu ve Sushiswap ile Uniswap likidite havuzlarında ön risk olmaksızın ticaret yapma gibi farklı platformlar sunduğu da göz ardı edilmemelidir.

 Bu 2 Altcoin 100x Yapabilir!

 Bu 2 Altcoin 100x Yapabilir!
Bu 2 Altcoin 100x Yapabilir!

Uniswap, kısa zaman öncesinde Alchemist flashbot teknolojisinden elde etmek istediğini entegre etmek için Alchemist ile bir ortaklık kurdu. Analiste göre Alchemist ile bir ortaklık kurulmasının, günlük işlem hacimleri esnasında bu duruma göre en büyük DEX olan Uniswap kullanıcılar üzerine işlemleri iyileştirebilme imkanı yaratıyor. Bugün ise belli bir zaman aralığında MIST sadece 123 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 106 dolardan işlem görmekteydi.

Morpheus Network Oldu!

Analist üzerinden dikkat çekilenlerden biri de bir diğer altcoin, Morpheus Network oldu. Morpheus, eski sistemleriyle ve gelişmekte olan teknolojileriyle sorunsuz bir şekilde birleşim elde ederek bir tedarik zinciri yazılımı platformu oluşturmuştur.

Tradera göre projelerin arasında Coca-Cola, Sobeys ve FCL Co-op gibi milyar dolarlık müşterilerle ortaklıklar kazanç sağladı. Ayrıca, Arjantin üzerinden olduğu gibi ulusal hükümetler, platformun tarımsal işletme endüstrisi için standartlaştırılmış, birlikte çalışabilir bir Blockchain çözümü olarak kullanılmasını zorunlu kıldı. Bugün ki gördüğü değerlerin içerisinde ise MNW sadece 215 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 4.49 dolardan işlem görüyor.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle