Bitcoin Ajandası

Analist Bu 3 Meme Coin’de 100x Bekliyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Analist Bu 3 Meme Coin’de 100x Bekliyor!

Analist Bu 3 Meme Coin’de 100x Bekliyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Bu yorumların en sonuncusu, Joe Parys olarak analistin koyduğu hedeflerin gerçekleşmesi üzerine bir kanıt olmadığını ve yatırımcıların yatırımlarını kendi araştırması doğrultusunda yapmasını belirtmekte de fayda olduğunu unutulmamalıdır. Bu yüzden 3 meme coin yönergesinde de aynı davranışlar sergilenmelidir.

Analistin hazırladığı listenin kapsamında ilk sırada Shiba Inu (SHIB) bulunmaya devam ediyor. Bitcoinajansi.com olarak da bildirdiğimiz üzere coinler içerisinde 2021’de parabolik bir büyüme kaydı oluşurken analist, SHIB’in 100 kat büyüme ile hala yükseliş şansının hala sürdüğünü de paylaşıyor. Shiba Inu, bir Japon av köpeği türü olan Shiba Inu’yu maskot olarak gösteren Ethereum tabanlı bir altcoin olduğunu da açıklıyor. Bu coin haricinde toplamda da 3 meme coin ön planda tutuluyor.

Bu 3 Meme Coin’de 100x Bekleniyor!

Bu 3 Meme Coin’de 100x Bekleniyor!
Bu 3 Meme Coin’de 100x Bekleniyor!

Analisin hazırladığı listesinde ikinci sırada bulunan Safemoon (SAFEMOON) ise Parys’e göre Safemoon’un her işlem esnasında gerçekleşen üç işlevi olduğunu da belirtiyor: Yansıma, LP edinme ve yakma.

Safemoon ekosisteminde, kripto para endüstrisine “tokenomi” sunmaya odaklanarak adım atan yakında da piyasaya sürülecek bir borsanın da hazırlığı belirtirken, Safemon’un, NFT’nin yanı sıra yardım projeleri kapsamında ve kripto eğitim uygulamalarında gelişme de planlıyor.

Kendi Başına Bir Hayat Kazandı

Hazırlanan listede en sonda ise Floki Inu (FLOKI) bulunmaya devam ediyor. Analist, “Bu meme coin kendi başına bir hayat kazandı ve 2.2 milyar dolarlık bir piyasa değerine yükseldi. Proje olgunlaştıkça ekip, ana akım benimsemeyi hedeflemeye devam ederken bazı değişiklikler yapıyor,” ifadelerini kullandı. Parys, Floki Inu ekibi için kullanıcılara ödeme alma avantajı da sunan NFT oyunu için kripto para birimleri endüstrisinin dışından kullanıcıları çekmek istediği konusunda da dikkatleri toplamayı başardı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir