Bitcoin Ajandası

Analist Cowen Polygon için Yükselişi Yakın Vadede Görüyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Analist Cowen Polygon için Yükselişi Yakın Vadede Görüyor!

Analist Cowen Polygon için Yükselişi Yakın Vadede Görüyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Kripto para analisti Benjamin Cowen, yerel token olan Polygon için yükseliş konusunda son aylarda eğilim gösterdiğini, Ethereum (ETH) ölçekleme çözümü Polygon’un gelecekteki durumuna göz attı.

Analist Cowen, katman-2 protokolünü ilk iki kripto varlığı olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum ile karşılaştırarak Polygon için yükselişi yakın vadede görüyor. Altcoinin nasıl ilerleyebileceğini değerlendiren Cowen, MATIC’in son zamanlarda ABD doları karşısında iyi performans göstermesine rağmen, BTC karşısında nasıl biriktiğinin de önemli bir ölçü olduğunu da belirtti.

 Polygon için Yükselişi Yakın Vadede

 Polygon için Yükselişi Yakın Vadede
Polygon için Yükselişi Yakın Vadede

Polygon için yükselişi gören analist:

“Gerçekten sürdürülebilir bir çıkış yakalayabilmemiz için Bitcoin’in ideal olarak boğa piyasası destek bandının üzerine çıktığını görmek istediğimizi biliyoruz. Bitcoin bu seviyelerin üzerine çıkabilirse, MATIC için en iyi senaryo bu olacaktır. Şu anda Bitcoin hala seviyenin altında ve MATIC hala yükseliyor. Ancak en iyi piyasa koşullarına sahip olmak için Bitcoin’in 53 bin dolara geri döndüğünü görmeliyiz. Bu aslında oldukça ideal olurdu ve MATIC’i ideal bir durum için hazırlardı.”

MATIC/ETH Değerlemesi Açısından Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi

Cowen’in altcoinin gücünün veya zayıflığının nihai barometresi olduğuna inandığı MATIC/ETH çiftini de inceledi.

“Şimdi gerçek test, hepimizin bildiği gibi, Ethereum’a karşı ne yapıyor? Ya Ethereum’a karşı kötü bir duruma düşerse? Şu an kötü durumda mı? Pek sayılmaz. Bu burada oldukça güzel bir trendde. Ve en son tekrar patlamaya başladığını görebilirsiniz. Bu seviyelerde 0.00036916 ETH veya yaklaşık 1,62 dolar destek tutuyor gibi görünüyor, tekrar boğa piyasası destek bandının üzerinde ve aynı zamanda MATIC/ETH değerlemesi açısından tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşıyor. Oraya ulaşmak için, sabit bir Ethereum değerlemesi için %61 veya %62 daha tırmanması gerekir. Bu aslında MATIC’in değerini 3,50 doların üzerine çıkaracaktır.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir