Bitcoin Ajandası

Analist, Ethereum Fiyatı için Önemli Açıklamalarda Bulundu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Analist, Ethereum Fiyatı için Önemli Açıklamalarda Bulundu!

Analist, Ethereum Fiyatı için Önemli Açıklamalarda Bulundu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Nvidia’nın CEO’su Jensen Huang, kısa zaman öncesinde dünyada en büyük altcoinler için örneğin, Ethereum fiyatı gibi olumlu geleceği öngören kişilerin arasında bulundu

Fiyatta 2.500 doların alt seviyelerinde işlem gördüğü bu saat civarlarında uzun vadeli iyimser tahminlere göre Ethereum fiyatı 3.600 olarak görülebilir.

Analist, Ethereum Fiyatı için Önemli Açıklamalarda Bulundu!
Analist, Ethereum Fiyatı için Önemli Açıklamalarda Bulundu!

Ethereum Fiyatı Güçlü Bir Yükselsen Üçgen Oluşturdu!

Analistlerden ünlü olan Saif Naqv’e göre, 12 saatlik belirlenen grafikte görülen Ethereum incelendi. 19 Mayıs’da görülen çöküş sonrasında ETH birçok sefer 2.900 dolar seviyesinde test denemesini yaptı. Geçiş hakkı tanınmayan bu deneme sürecinde reddedilmeler, sonrasında düzenli olarak devam edecek düşüşlere yol açtı.

Sonuncusu 7-13 Haziran arasında gerçekleşen ve Ethereum fiyatında, %20 değer kaybı yaşanmasıyla, 2.800 dolardan 2.200 dolara düşüş görüldü. Ancak düşüş sonrasında lider altcoin daha yüksek seviyelerde görüldüğünde, güçlü bir direnç bölgesi olan 2.900 doların tavan olduğu, güçlü bir yükselsen üçgen oluşturdu.

Analist, Etherum’un Göreceği Seviyeleri Sırasıyla Açıklıyor!

Aşılması gereken önemli direnç seviyelerine göz atacak olursak; 2.650 ve 2.900 dolar analistin belirttiği ilk engeller.

Analist için Visible Range indikatörü, bu bölgeler sayesinde yüksek alım-satım faaliyetlerinde bulunarak Saif Naqv’in yaptığı açıklamalarda bu durum, boğa görünümlü ve işe yarar bir gösterge açıklamasını yaptırdı. Ancak, Ethereum fiyatı için 2.900 doların üzerinde çok fazla direnç bölgesi bulunmadığı için boğaların hakim olduğu bir senaryoda, analiste göre ETH’nin bu dirençleri kırması 3.100 dolar bölgesini getirebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir