Bitcoin Ajandası

Analist, Ethereum’un 2025’te Göreceği Seviyeleri Açıkladı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Analist, Ethereum’un 2025’te Göreceği Seviyeleri Açıkladı

Analist, Ethereum’un 2025’te Göreceği Seviyeleri Açıkladı

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Analist, ekosistemde giderek büyüme yaşadıkça Ethereum’un on binlerce doları bulabilecek yükseliş yaşanacağını öngörüyor.

Yeni yapılan analizler için analist Ben Armstrong, Ethereum konusunda yükseliş durumunu ortaya koyarak mevcut boğa piyasa tükenişi yaşanmadan ETH’nin hala Bitcoin’i geçmek için yakıtı olduğunu söylüyor.

Analist, Ethereum’un 2025’te Göreceği Seviyeleri Açıkladı
Analist, Ethereum’un 2025’te Göreceği Seviyeleri Açıkladı

Analist Ben Armstrong’dan Detaylı Açıklamalar!

Ben Armstrong konu hakkında önemli olan öngörüleri hakkında şu ifadelerde bulundu:

“Bu yıl Ethereum için inanılmaz bir boğa koşusu oldu. Sadece sayılara bakın. ETH, bu videonun yayınlandığı an itibariyle hala %200’ün üzerinde ve tüm yıl boyunca Bitcoin’e karşı ataktaydı. Hatta Ethereum’un bu döngüde Bitcoin’i geçeceğini düşünüyorum.”

Ethereum Olan döngü İçinde Bitcoin’i Geçeceğini Düşünüyorum

Ben Armstrong, (ETH) için yükseliş yaşanacağına dair verileri ortaya koyuyor. Elde olan boğa piyasası tükenmeden ETH’nin hala Bitcoin’i geçmek için yakıtının bulunduğunu söyleyen Ben Armstrong konu hakkında açıklamalarına şunları ekliyor:

“Bu yıl için inanılmaz bir boğa koşusu oldu. Sadece sayılara bakın. ETH, bu videonun yayınlandığı an itibariyle hala %200’ün üzerinde ve tüm yıl boyunca Bitcoin’e karşı ataktaydı. Hatta n bu döngüde Bitcoin’i geçeceğini düşünüyorum.”

Temmuz Ayında Ethereum, Bitcoin’in Pazar Payını Tüketecek!

CoinMarketCap, Bitcoin toplam kripto para değerinde %44’ine hakim olmuşken, tek olarak %18’ini paylaşıyor. Mevcut tüm ölçümler için gelecekte güncellemeler için göz atan Ben Armstrong, boğa koşusunun Temmuz ayının sonunda yeniden başlamasının ardından Ben Armstrong konuya yönelik ifadelerine şunları ekledi:

“Mevcut tüm ölçümler, veriler, TA ve ay matematiğine göre, Temmuz ayı sonuna kadar boğa koşusuna devam etmeliyiz. Bu, ortalama %20’den daha büyük bir düzeltme olmaksızın birkaç gün boyunca istikrarlı bir yukarı yönlü hareket göreceği anlamına gelir. Ancak DeFi, yazı tüm hızıyla devam edecek ve Londra EIP-1559 hard forkunun GAS ücretlerini eşitlemesi ve ağı hızlandırması bekleniyor. Bitcoin hakimiyeti için yarış devam edecek… NFT pazarının ısınmasıyla çok sayıda DeFi seçeneğiyle, daha önce hiç görmediğimiz şekilde değer ve pazar hakimiyetine ulaşacak.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir