Bitcoin Ajandası

Analist Ralli Yapacak 2 Altcoin’i ve Olacakları Paylaştı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Analist Ralli Yapacak 2 Altcoin’i ve Olacakları Paylaştı!

Analist Ralli Yapacak 2 Altcoin’i ve Olacakları Paylaştı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1721 0

Popüler kripto stratejisti Pentoshi, altcoin piyasalarından Ethereum (ETH) rakibinden Terra (LUNA) dalgalanmalarından tahminleri öne sürerek ralli yapacak 2 altcoini öne sürdü.

Kripto analisti Pentoshi, 500.000 Twitter takipçisi olarak Bitcoin (BTC) hakimiyet tablosunda devam ederken sıçrama ile kripto piyasasından olumlu bir gelişme devam ettiğini bildirdi. Analist ralli yapacak 2 altcoinin kripto pazarlarına olan toplam piyasa değerini de ölçer.

Ralli Yapacak 2 Altcoin’i ve Olacaklar

Ralli Yapacak 2 Altcoin’i ve Olacaklar
Ralli Yapacak 2 Altcoin’i ve Olacaklar

Artışa bir Bitcoin hakimiyeti, BTC’nin ya altcoinlerden daha hızlı büyüdüğünü diğer kripto paraların BTC’den daha hızlı değer kaydettiğini gösterdi. Pentoshi’ye göre, altcoinler gelecek aylarda BTC’den daha hızlı değer kaybı yaşayacaktır. Buna yönelik aşırı spekülasyonlardan değer yatırımına doğru kaçış olmaya başlandı. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Birçok insanın BTC dom’a inanmadığını biliyorum. Ve çok şey kaybetmemiş olanlar. ‘Sat ve uzaklaş’ çizgisine her vurduğunda, alternatifler zamanın %100’ünü bombaladı. Grafikteki notlara bakın. Piyasa, en kötü projeleri, yeni büyümek için derisini değiştiren bir yılanın tutması gibi tutuyor.”

Analist Bu 2 Altcoin’de Sıçrama Bekliyor!

Yazım esnasında Bitcoin’in piyasa değerinden toplam kripto piyasası değerlendirmelerine bakıldığında %41,9’unu oluşturmaktadır. Ethereum’da ise Pentoshi, düşüş trendini sürdürmeden öncesinde ikinci en büyük kripto para birimi için de ralliyi öngördüğünü belirtti. Analiste göre konu üzerinden diğer açıklamalar şu şekilde oldu:

“ETH. Bu da iki aydır ilk kez olumlu yönde gelişiyor. Biraz rahatlama için masada 2.700 dolar ve potansiyel olarak 2.900 dolar diyebilirim.”

Terra’ya gelindiğinde ise kripto analisti, merkezi bulunmayan finans (DeFi) ödeme ağında da bir sonraki adımdan önce bir sıçrama yapacağını söyledi. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“LUNA… Biraz korku satın almakta sorun yok… Bence risk/ödül, kısa vadeli bir sıçrama için daha uygun…”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir