Bitcoin Ajandası

Analiste Göre Balinalar, Ethereum Biriktirmeye Devam Ediyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Analiste Göre Balinalar, Ethereum Biriktirmeye Devam Ediyor!

Analiste Göre Balinalar, Ethereum Biriktirmeye Devam Ediyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Uzman analitik firması olan Santiment, kripto paralar arasında liste başında yer alan ETH balinaları için varlık fiyatı düşüş yaşasa da Ethereum biriktirmeye devam ettiklerini düşünüyor.

Kripto alanında uzman analist firması Santiment, adreslerin arasında olan en büyük 10 Ethereum için varlığın ATH seviyesine geldiğini ve Mayıs ortasında da toplamda Ethereum arzında %18.46’sına kadar sahip olunduğu söyledi. Ethereum biriktirmesi ise 13 Temmuz 2021 tarihinde ise toplam arzda %20.58 oranına kadar sahip olduğuyla belli oldu.

Santiment’in analizlerine göre Mayıs 2017 tarihiden bugüne en yüksek Ethereum sahiplik yüzdesine işaret ediyor.

Ethereum Biriktirme Varlık için İyiye İşaret

Ethereum Biriktirme Varlık için İyiye İşaret
Ethereum Biriktirme Varlık için İyiye İşaret

Firma yapılan Ethereum birikimleri için varlığın fiyatında yaşayacağı toparlanmada iyiye işaret olduğunu belirtti.

“Bu grafik fiyatlar ATH seviyesinden %50 oranında düşerken, en büyük Ethereum sahiplerinin biriktirmeye devam ettiğini gösteriyor. Bu da fiyatların bir noktada toparlanabileceğine ve düzeleceğine dair bir güven işareti.”

Ayrıca analist firması madencilerin bakiyelerinde daha önceki ayda istikrar olduğunu ve düzenli artış gösterdiğini açıkladı. Ağa güç sağlayan kişiler de satış yapmaya meyilli olmadığını belli etmiş oldu.

Ethereum Fiyat Hareketliliği Ne Durumda?

Santiment, varlıkların 1.800 dolar üzerine kalarak işlme görmeye devam ettiği sürece direnç seviyelerinde 2.200 dolardan test edilme şanslarının olacağını belirtiyor.

“Ethereum’un fiyat hareketi, şu anda çok önemli bir desteğe bağlı olarak düşüş eğilimi etrafında dolaşmaya devam ediyor. Boğaların yakın zamanda devreye girmesi gerekiyor. Aksi takdirde ayılar düşüş eğiliminin sürmesini sağlayacak. Zincir içi ölçümler bazı olumlu işaretler gösteriyor ancak dibe vurup vurmadığımızı söylemek için henüz çok erken.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir