Bitcoin Ajandası

Defalarca Bilen Analistin Bitcoin ve SHIB Yorumu Dikkat Çekti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Defalarca Bilen Analistin Bitcoin ve SHIB Yorumu Dikkat Çekti!

Defalarca Bilen Analistin Bitcoin ve SHIB Yorumu Dikkat Çekti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Yeni bir video röportajında bulunan Bloomberg’in ünlü analisti McGlone’un BTC ve SHIB yorumu dikkat çekti. Piyasa değeri en yüksek kripto para birimi olan Bitcoin (BTC)’in yüzde 230 oranında değer artışıyla 100 bin dolara ulaşmadan önce 30 bin dolardaki kritik destek düzeyine gerileyeceğini belirtti. Bitcoin ile alakalı 4 seviye hakkında isabetli tahminlerde bulunan McGlone’un bu yorumu piyasaya damga vurdu.

Bitcoin’i 41 bin dolar seviyesinden cüzdanına ekleyenlerin 100 bin dolar seviyesi için en az 12 ay beklemesi gerektiğini dile getiren Mike McGlone, bu denli artış göstermeden önce 30 bin dolar seviyesine kolayca gerileyebileceğini de ekledi. Üstelik bu durumun kesinlikle bir risk ödülü olacağını düşündüğünü, bunun nedenininse 30 bin doların kilit destek olacağı yönündeki tahmini olduğunu söyledi.

Ünlü Analist SHIB Yorumunda Spekülatifliğe Dikkat Çekti!

Ünlü Analist SHIB Yorumunda Spekülatifliğe Dikkat Çekti!
Ünlü Analist SHIB Yorumunda Spekülatifliğe Dikkat Çekti!

Bloomberg stratejisti BTC düşüşünden önce hisse senetlerindeki aşağı yönlü seyre dikkat edilmesi gerektiğini belirtti. Hisse senetlerinde beklediği dalgalanmaların gitmesi halinde Bitcoin’in bu durum etkilenerek düşüş göstereceğini ve altındaysa daha başarılı bir performans beklentisi olduğunu ifade etti. Sonraki aşamada BTC’nin altını da gerisinde bırakarak öne çıkacağını vurguladı.   

Diğer yandan açıklamalarında SHIB yorumunda da bulunan McGlone, aşırı spekülatif olmaları ve 18 bin adetle sınırlı olmak üzere 7 gün 24 saat işlem yapılabilir olmalarının son derece önemli bir konu olduğunu söyledi. Bu durumun Shiba Inu ve benzer varlıklarda da mevcut olduğunu ve aptalca bir durum olduğunu da ekledi. Buna karşın Bitcoin’in piyasada altın değerinde olduğuna dikkat çeken ünlü analist, BTC’nin hala spekülatif olduğunu, kısa bir sarsıntıdan sonra bir bütün olarak piyasaya dönmesi gerektiğini açıklamalarına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir