Bitcoin Ajandası

Analistlere Göre Bu Hafta İzlenmesi Gereken Altcoin Projeleri!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Analistlere Göre Bu Hafta İzlenmesi Gereken Altcoin Projeleri!

Analistlere Göre Bu Hafta İzlenmesi Gereken Altcoin Projeleri!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Dünyaca ünlü kripto para analisti Rakesh Upadhya önümüzdeki birkaç gün içerisinde izlenmesi gereken altcoin projelerini açıkladı. Analiste göre Bitcoin’in 30 bin dolar seviyesini aşması durumunda bu altcoin’ler ralli gerçekleştirebilir.

Önümüzdeki Günlerde Bu Altcoin Projeleri İzlenmeli

Önümüzdeki Günlerde Bu Altcoin Projeleri İzlenmeli
Önümüzdeki Günlerde Bu Altcoin Projeleri İzlenmeli

Ünlü analistin yatırımcılara izlemeyi tavsiye ettiği altcoin projeleri şu şekilde:

Solana’nın Düşük Seviyelerinde Talep Var

Boğalar düzeltmenin son ayağı esnasında SOL’un düşüş çizgisinin altına gerilemesine müsaade etmedi. Bu durumsa düşük seviyelerde varlığa karşı bir talep olduğunu gösterdi. Analiste göre alıcılar ilerleyen süreçlerde Sol fiyatını 27,12 dolarlık direnç seviyesine çıkarmaya çalışacak. Üstleik SOL’un 39 dolar seviyesine yükselmesi bekleniyor.

Cosmos’da Boğalar Desteği Savunuyor

26 Nisan mum çubuğunda görülen uzun kuyruk, ATOM açısından boğaların 10,20 dolarlık destek seviyesini savunduğuna işaret ediyor. Analiste göre alıcılar, ATOM fiyatını hareketli ortalamanın üzerine taşırken, düşüş eğilimi seviyesine ulaşmaya çalışacaklar. Bu, yatırımcıların dikkat etmesi gereken en önemli seviyelerden biri. Bunun nedeniyse üzerinde gerçekleşecek bir kırılma ile kapanışın 13,50 dolar ve sonrasında 15,50 dolara potansiyel bir ralli oluşturabilecek olmasıdır.

ICP Güçlü Bir Toparlanma Başlattı

Internet Compute projesinin tokeni ICP, 26 Nisan itibariyle 50 günlük SMA olan 5,38 doların altına geriledi. Fakat bunun bir ayı tuzağı olduğundan bahseden analist Upadhya, fiyatın yükselmeye başlayarak güçlü bir toparlanma başlattığını ifade etti. Fiyatın mevcut seviyeden düşmeyip toparlanmaya devam etmesi halinde ralli başlatacağını da ekledi.

HBAR’da Boğalar Konumunu Koruyor

Bilindiği üzere ayılar daha önce birçok kez HBAR Coin’i batırmaya çalıştı. Fiyatının 0,06 doların altına düşmesine rağmen boğaların konumunu koruduğu bu varlık, analiste göre ralli yapabilecek kripto para birimleri arasında yer alıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir