Bitcoin Ajandası

Analistlerin ADA, APE, BTC ve NEAR Yorumları Dikkat Çekti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Analistlerin ADA, APE, BTC ve NEAR Yorumları Dikkat Çekti!

Analistlerin ADA, APE, BTC ve NEAR Yorumları Dikkat Çekti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Uzmanlar ADA, APE, BTC ve NEAR Yorumlarını Güncelledi!

Altcoin Sherpa rumuzlu bir analist piyasalarda işlem gören popüler altcoinler hakkında tahminlerde bulundu. Cardano (ADA) için yükseliş yönündeki seyrin süreceğini söyleyen analist, en azından satıcılarla karşı karşıya gelmeden önce ciddi bir direnç seviyesine yönelebileceğini belirtti. Ayrıca açıklamalarında APE, BTC ve NEAR yorumlarına da yer veren analiste göre ADA 1,25 dolardan minimum gelir sağlayabilirken, bu seviyeden bir geri çekilme mümkün olabilir ve shortlar açısından daha üst seviyeler hedeflenebilir.  

Uzmanlar ADA, APE, BTC ve NEAR Yorumlarını Güncelledi!
Uzmanlar ADA, APE, BTC ve NEAR Yorumlarını Güncelledi!

Ünlü analistin tahminde bulunduğu bir diğer altcoinse merkezsiz uygulama platformu olan NEAR oldu. Analist NEAR yorumlarında 12 dolar yakınlarındaki yüksek bir konsolidasyonun beklenmesi gerektiğini, ardından Bitcoin’in sabit kaldığı sürece 16 doların beklenmesi gerektiğini belirtti.

ApeCoin Kritik Seviyesini Zorluyor!

Oldukça yeni bir varlık olmasına rağmen kısa sürede en popüler altcoinler arasında yer almayı başaran ApeCoin hakkında da tahminlerde bulundu. Analiste göre Bored Ape Yatch Club tarafından topluluğuna özel olarak geliştirdiği NFT tokeni ApeCoin, mevcut piyasalarda sağlıklı görünmesine rağmen düzeltme öncesinde çift tepe formasyonuna hazır bir durumda olduğu olabilir.

ZEC hakkında da bazı yorumlarını dile getiren uzman analist, bu coinde net bir trendin söz konusu olmadığını belirtti. Buna karşın oldukça iyi bir görünüm sergilediğine de dikkat çeken analist, sonunda 250 dolar bandına ulaşmasını beklediğini ifade etti.

BTC’nin Gelecek Hamlesi Ne Olacak?

Piyasaların en büyük iki dijital varlığı şüphesiz ki ETH ve BTC’dir. Piyasanın ünlü analistlerinden bir diğeri olan Pentoshi bu iki coinde beklenen seviyeler hakkında bazı analizlerde bulundu. Pentoshi’ye göre Bitcoin’in yıllık açılışı olan 46 bin dolardan başlayana kadar yükseliş trendini sürdürmesi gerekiyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir