Anthony Hopkins’in Yeni Filmi NFT Yayınlanacak!

Anthony Hopkins’in Yeni Filmi NFT Yayınlanacak!

Haberler
Ağustos 30, 2021 tarafından Esra Yılmaz
123
Oscar ödüllü ünlü oyuncu Anthony Hopkins’in başrolde yer aldığı yeni filmi önümüzdeki ay bir NFT platformunda yayınlanacak. Anthony Hopkins’in yeni filmi NFT ortamında yayınlanacakken bilinen dijital ortamların karşısına çıkan NFT gerçeği bir kez daha gündem oldu.
Anthony Hopkins’in Yeni Filmi NFT Yayınlanacak!

Merkezi Los Angeles’ta bulunan NFT platformu Vuele, Hopkins’in insanlığın sorunlarını çözmek veya dünyayı yok etmek özelliği bulunan bir karakteri oynadığı film Zero Contact’ı, ortamında yayınlayacak. Anthony Hopkins’in yeni filmi NFT ortamında yayınlanacakken NFT yine merak konusu oldu.

Anthony Hopkins’in yeni filmi NFT olarak Vuele ortamında izleyici ile buluşacak. Filmin bu yöntemle nasıl izleyici bulacağının ayrıntıları haberimizde yer alıyor.

Anthony Hopkins’in Yeni Filmi NFT Olarak Nasıl?

Anthony Hopkins’in Yeni Filmi NFT Olarak Nasıl?
Anthony Hopkins’in Yeni Filmi NFT Olarak Nasıl?

Vuele eylül ayında film ile bağlantılı NFT’yi açık artırmaya çıkaracak. Bu yöntem ile sahibi, bonus görüntüler gibi ek özellikten yararlanırken filme erken erişim hakkı da söz konusu olacak.

Vuele kendisini, tüketiciye doğrudan ilk uzun metrajlı film NFT görüntüleme ve dağıtım platformu olarak tanımlıyor.

Vuele, halka açık bir kripto varlık platformu olarak öne çıkan LA merkezli CurrencyWorks ile Beverly Hills merkezli Enderby Entertainment ile ortaklık kurduğu bir girişim olarak biliniyor.

NFT’lere İlgi Artıyor

CurrencyWorks ve Vuele’nin kurucusu Cameron Chell, NFT’lere ilginin, şubat ayında Topps’un Garbage Pail Kids teklifine harcanan yüz binlerce doları gördüğünde yükseldiğini söyledi. Yine şubat ayında NBA Top Shot NFT’lerindeki satışlar, tüm zamanların en yüksek düzeyine erişti.

Konu hakkında konuşan Cameron Chell, insanların tutku ile bağlı olduğu bir şey çevresinde bir topluluk ve ekonomi oluşturmak, çok uygulanabilir göründüğünü söyledi.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle