Bitcoin Ajandası

Anthony Hopkins’in Yeni Filmi NFT Yayınlanacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Anthony Hopkins’in Yeni Filmi NFT Yayınlanacak!

Anthony Hopkins’in Yeni Filmi NFT Yayınlanacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Merkezi Los Angeles’ta bulunan NFT platformu Vuele, Hopkins’in insanlığın sorunlarını çözmek veya dünyayı yok etmek özelliği bulunan bir karakteri oynadığı film Zero Contact’ı, ortamında yayınlayacak. Anthony Hopkins’in yeni filmi NFT ortamında yayınlanacakken NFT yine merak konusu oldu.

Anthony Hopkins’in yeni filmi NFT olarak Vuele ortamında izleyici ile buluşacak. Filmin bu yöntemle nasıl izleyici bulacağının ayrıntıları haberimizde yer alıyor.

Anthony Hopkins’in Yeni Filmi NFT Olarak Nasıl?

Anthony Hopkins’in Yeni Filmi NFT Olarak Nasıl?
Anthony Hopkins’in Yeni Filmi NFT Olarak Nasıl?

Vuele eylül ayında film ile bağlantılı NFT’yi açık artırmaya çıkaracak. Bu yöntem ile sahibi, bonus görüntüler gibi ek özellikten yararlanırken filme erken erişim hakkı da söz konusu olacak.

Vuele kendisini, tüketiciye doğrudan ilk uzun metrajlı film NFT görüntüleme ve dağıtım platformu olarak tanımlıyor.

Vuele, halka açık bir kripto varlık platformu olarak öne çıkan LA merkezli CurrencyWorks ile Beverly Hills merkezli Enderby Entertainment ile ortaklık kurduğu bir girişim olarak biliniyor.

NFT’lere İlgi Artıyor

CurrencyWorks ve Vuele’nin kurucusu Cameron Chell, NFT’lere ilginin, şubat ayında Topps’un Garbage Pail Kids teklifine harcanan yüz binlerce doları gördüğünde yükseldiğini söyledi. Yine şubat ayında NBA Top Shot NFT’lerindeki satışlar, tüm zamanların en yüksek düzeyine erişti.

Konu hakkında konuşan Cameron Chell, insanların tutku ile bağlı olduğu bir şey çevresinde bir topluluk ve ekonomi oluşturmak, çok uygulanabilir göründüğünü söyledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir