Bitcoin Ajandası

APE Yükselişi Piyasayı Heyecanlandırdı! Balinalar Cüzdanını Dolduruyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. APE Yükselişi Piyasayı Heyecanlandırdı! Balinalar Cüzdanını Dolduruyor!

APE Yükselişi Piyasayı Heyecanlandırdı! Balinalar Cüzdanını Dolduruyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

APE Yükselişi Neden Yaşandı?

ApeCoin, gerçekleştirdiği rallisinin büyük bir çoğunluğunu kurucusu olan Yugo Labs’ın hayata geçirilmek üzere olan metaverse projesine borçlu gibi görünüyor. Bu konuda yapılan duyuruyla alakalı spekülasyonlara atfedileceği düşünülen APE yükselişi, son 24 saat içerisinde yüzde 28.3 civarında yaşandı. Böylelikle ApeCoin fiyatı 16.47 dolarla en yüksek seviyesine ulaşmış oldu. Üstelik bu kazanımları sayesinde 4.3 milyar dolarlık piyasa değeriyle en büyük token unvanına sahip olarak MANA’yı arkasında bıraktı.

APE Yükselişi Neden Yaşandı?
APE Yükselişi Neden Yaşandı?

Yaşanan bu gelişmelerin ardından hem ApeCoin hem de Bored NFT’lerine olan ilgi son 24 saat içerisinde büyük ölçüde artış gösterdi. Trader’lar konuyla alakalı olarak Yuga Labs’tan önemli bir açıklama bekliyor.

Yakın Zamanda Bir Açıklama Bekleniyor

Kripto piyasalarında büyük çoğunluk 20 Nisan tarihinin internet meme kültürü açısından önemli olduğunu bildiğinden yakın zamanda şirket tarafından bir açıklama geleceğini düşünüyor. Ayrıca 23 Nisan tarihini de Bored Ape Yatch Club tanıtımının ilk yıl dönümü olduğu da göz önünde bulunduruluyor. Bir Bored Ape sahibi, Yuga Labs’ın kısa süre sonrasında metaverse’ünden arazi satışlarına başlayacağını ifade ediyor.

Bu arada WhaleStats verileri APE yükselişinden sonra en çok satın alınan token olduğunu gösterilyor. Bir ETH balinası son bir gün içerisinde Apecoin ile alakalı 3.9 milyon dolar değerinde ciddi bir işlem gerçekleştirdi. Buna göre cüzdanına eklediği token sayısı 300 binin üzerinde.

Diğer yandan Bored Ape NFT’leri için gerçekleştiren işlemlerde de yüzde 100’lük bir artış söz konusu. Yaşanan bu gelişmelerle koleksiyonun taban fiyatında da yüzde 9’luk yükseliş görüldü.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir