Bitcoin Ajandası

ApeCoin Dip Fiyatından Tepkiyle Yüzde 29 Yükseldi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. ApeCoin Dip Fiyatından Tepkiyle Yüzde 29 Yükseldi!

ApeCoin Dip Fiyatından Tepkiyle Yüzde 29 Yükseldi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

ApeCoin dip fiyatından aldığı tepkiyle yönünü yukarı çevirdi. 1,96 dolarlık dip seviyesini test eden APE, neredeyse yüzde 30’luk yükseliş gerçekleştirdi.

ApeCoin Dip Fiyatından Tepki Gördü, Yükselişe Geçti

ApeCoin Dip Fiyatından Tepki Gördü, Yükselişe Geçti
ApeCoin Dip Fiyatından Tepki Gördü, Yükselişe Geçti

Bir dönem kripto para piyasasına damgasını vuran ApeCoin, Bitcoin’in 24 bin 800 dolara gerilemesinden büyük ölçüde etkilenerek ciddi bir değer kaybı yaşadı. 1,96 dolara temas eden varlık, bu seviyeden aldığı tepkiyle kısa bir zaman diliminde yüzde 29 değer artışı gerçekleştirdi. NFT’lerin popüler hale geldiği dönemde önemli ölçüde yıldızı parlayan ve yükseliş gerçekleştiren APE’nin yeniden eski performansını sağlayıp sağlayamayacağı ise merak konusu oldu. ApeCoin teknik göstergeleri neye işaret ediyor?

APE Teknik Göstergesi Neye İşaret Ediyor?

1,96 dolara temasının ardından ApeCoin dip fiyatını oluşturan NFT temalı varlık, altcoin’lerin fiyat hareketleriyle beraber yükseliş yönünde tepki aldı. 2,54 doları bulan APE, totalde yüzde 29’luk bir yükseliş kaydetti. Şimdilerde 2,43 dolar bandından işlem gören varlık, 2,895 dolar seviyesini aşması durumunda sırasıyla 3,06, 3,16 ve 3,52 dolar seviyelerini test edebilir.

Diğer yandan piyasanın düşüş yönünde hareket etmesi ya da APE’ye yönelik ilginin azalması durumunda varlık fiyatı tehlikeye girebilir. APE için destek olarak çalışabilecek seviyeler sırasıyla 2,19 ve 1,96 dolardır. 1,96 doların kayıtlara geçmesi halindeyse satış yönlü işlemlerin artması ihtimali yüksek gibi görünüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir