Bitcoin Ajandası

ApeCoin Fiyat Hareketi Ne Yönde Seyredecek? Beklenti Büyük!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. ApeCoin Fiyat Hareketi Ne Yönde Seyredecek? Beklenti Büyük!

ApeCoin Fiyat Hareketi Ne Yönde Seyredecek? Beklenti Büyük!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

ApeCoin Fiyat Hareketi Tuzağa mı Çekiyor?

Mevcut piyasalarda izlenen ApeCoin fiyat hareketi konsolidasyon üçgeninin erken son bulduğuyla alakalı sinyaller veriyor olabilir. Güncel piyasa verilerine göre APE fiyatı yüzde 61,8 geri çekilme düzeyinin üzerinde bir kapanış gerçekleştirmiş değil. 13.40 dolardan gerçekleştirilen satış ise 8 saatlik verilerde satıcıların bölgesinde gibi görünüyor. Yatırımcılar yaşanan fiyat artışını boğa piyasası olarak yorumlasa da büyük resme bakıldığında ayı piyasası tuzağına düşmüş olabilirler.

ApeCoin Fiyat Hareketi Tuzağa mı Çekiyor?
ApeCoin Fiyat Hareketi Tuzağa mı Çekiyor?

ApeCoin fiyatının, hali hazırdaki fiyat hareketini yükseliş trendi olarak okuyan yatırımcıları yanılttığı düşünülüyor. Sonuç itibariyle son derece popüler hale gelen bu tokenin fiyatı yatay bir grafik çizebilir. Dolayısıyla ayılar açısından en güvenli giriş için 10,60 dolar bölgesinin altı olabilir.

Bu durumun gerçekleşmesi halinde APE fiyatı son derece kolay bir şekilde 7 dolar ve hatta potansiyel olarak 4 dolara kadar gerilemesi kaçınılmaz olacaktır. Fakat hacim profilinin hali hazırdaki konsolidasyonun kim tarafından kontrol edildiğine dair bir kanıt göstermediği bilinmelidir. Dolayısıyla alım-satım işlemlerinde erken harekete geçmek ciddi bir risk taşıyor olabilir.

15.50 Dolar Üstü Yüzde 60’lık Ralli Getirebilir

Kripto paranın stop zararını Dalga C aracılığıyla 15.50 dolara yerleştirmesi ihtimaller dahilinde. ApeCoin’in bu seviyenin üzerine çıkması, aşağı yönlü seyir senaryosunu geçersiz kıldığı anlamına gelen ilk adım olarak değerlendirilebilir. Yukarı yönlü bu seyrin görülmesi halinde yatırımcıların token fiyatının 18-20 dolara kadar ulaşmasını beklemesi mümkündür. Üstelik bu senaryo, güncel ApeCoin fiyatının yüzde 60 civarında değer kazandığı anlamına gelir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir