Bitcoin Ajandası

ApeCoin Fiyatı Ciddi Bir Artış Gösterdi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. ApeCoin Fiyatı Ciddi Bir Artış Gösterdi!

ApeCoin Fiyatı Ciddi Bir Artış Gösterdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

ApeCoin fiyatı son 24 saatlik zaman diliminde önemli bir artış kaydetti. Yaşanan artış yüzde 15’in üzerinde olurken, piyasalardaki işlem hacmi 184 milyon TL’yi aştı. İlk kez Mayıs 2022 döneminde piyasaya sürülen bu meme coin’in neden aniden bu kadar arttığıysa merak konusu oldu.

ApeCoin Fiyatı Neden Artış Gösterdi?

ApeCoin Fiyatı Neden Artış Gösterdi?
ApeCoin Fiyatı Neden Artış Gösterdi?

APE, ApeCoin tarafından 2022’nin başında geliştirilen ve piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. ApeCoin fiyatı son bir hafta içerisinde yüzde 45 civarında bir artış kaydederken, son 24 saat içerisindeyse yüzde 15’in üzerinde değer kazandı. Söz konusu yükselişin arkasında Otherside metaverse’ünün yer aldığı düşünülüyor. Bored Ape Yatch Club ilk aşamada metaverse’ü 4 bin 300 Voyagers için açtı. Metaverse’ün kullanıma sunulduğu topluluk üyeleri Otherdeeds NFT’lerine sahip oldu. Söz konusu NFT’ler, esasında Otherside’dan dijital araz parsellerinin tapusu niteliği taşıyor.

ApeCoin haberin yazıldığı esnada 6.71 dolar seviyesinden işlem görüyor. Yerli borsalardan olan Paribu ve BtcTurk’te listelenen ApeCoin, söz konusu piyasalardaki yükselişiyse sırasıyla yüzde 17 ve yüzde 16.73 civarında oldu.

ApeCoin’in Paribu’daki fiyatı 120,60 TL olurken, BtcTurk’teki fiyatıysa 120.95 TL civarında.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir