Bitcoin Ajandası

ApeCoin Fiyatı Fırladı! Ünlülerin Hamlesi İşe Yaradı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. ApeCoin Fiyatı Fırladı! Ünlülerin Hamlesi İşe Yaradı!

ApeCoin Fiyatı Fırladı! Ünlülerin Hamlesi İşe Yaradı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

ApeCoin Fiyatı Uçuşa Geçti!

17 Mart tarihinde Bored Ape Yacht Club ve Mutant Ape Yacht NFT koleksiyonları için yerel token olarak piyasalara sürülen ApeCoin fiyatı, o tarihten bu yana gündemden düşmüyor. Üstelik daha ilk haftadan ilk 100 sıralamasında kendisine yer bulmayı başaran bu token, Binance, Coinbase, FTX gibi önemli borsalarda işlem görmeye başladı. Ayrıca ünlü isimlerin de ilgi göstermesiyle ApeCoin fiyatının uçuşa geçmesi ayrıca dikkatleri çekti.

ApeCoin Fiyatı Uçuşa Geçti!
ApeCoin Fiyatı Uçuşa Geçti!

Snoop Dogg ApeCoin’e Adanan NFT Koleksiyonu’nu Piyasalara Sürdü!

Ünlü rapçi Snoop Dogg, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla NFT koleksiyonunun satışa çıkarıldığını dile getirdi. Elde edilen bilgilere göre koleksiyondaki şarkılar 2 gün boyunca sadece ApeCoin ile satın alınabilecek olup, token başına 12-15 APE arasında değişiklik gösteren bedeller karşılığında 800 NFT satışı yapılacak. Hali hazırdaki değere göre koleksiyondaki ApeCoin fiyatı 165 ila 210 dolar arasında değişebiliyor. Topluluk üyeleri satın alma işleminden önce parçayı dinleyebilme imkanına da sahip.

Diğer yandan şirketin a16z kripto, Web3.0 oyun şirketi animoca Brands ve FTX borsası gibi önemli isimlerden 450 milyon dolarlık fon elde ettiği belirtildi. Şirketin ve projenin mevcut piyasa değeri 4 milyar dolar civarında olurken, şirket elde edilen bu fon sayesinde web3’teki gibi metaverse planlarını faaliyete geçireceğini duyurdu. Bu gelişmelerden sonra ApeCoin’e yönelik yapılacak sıradaki hamlenin ne olduğuysa merak konusu oldu.   

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir