Bitcoin Ajandası

ApeCoin Fiyatı Keşif Modunda! Kripto ve NFT’lerin Önüne Geçmeyi Başardı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. ApeCoin Fiyatı Keşif Modunda! Kripto ve NFT’lerin Önüne Geçmeyi Başardı!

ApeCoin Fiyatı Keşif Modunda! Kripto ve NFT’lerin Önüne Geçmeyi Başardı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

Mevcut piyasa verileri, yeni piyasaya sürülen Bored Ape Yat Club’ün tokeni ApeCoin fiyatının keşif modunda olduğunu gösteriyor. Piyasada tanıtıldığı ilk anlarda ciddi bir yükseliş kaydeden ApeCoin kısa süre sonrasında 6,21 dolara gerilemişti. Şimdilerdeyse 14 dolar düzeyinde geçici bir denge kurduğu gözlemleniyor. Üstelik APE tokeni, diğer NFT’ler arasında en iyi performansı sergileyen token olarak dikkat çekiyor.   

Piyasalara Damga Vuran ApeCoin Fiyatı Keşif Moduna Girdi! 

Piyasalara Damga Vuran ApeCoin Fiyatı Keşif Moduna Girdi!
Piyasalara Damga Vuran ApeCoin Fiyatı Keşif Moduna Girdi!

Bored Ape Yat Clup (BAYC) tarafından geliştirilen token ApeCoin, airdrop sonrasında yükseliş eğilimi gösteriyor. Dünya üzerinde en çok aranan NFT koleksiyonu olduğu düşünülen Bored Ape Yat Clup, Perşembe günü ApeCoin isimli tokenini piyasaya sürdü. Clup’te NFT sahibi olan üyeler, sahip olduğu her bir NFT adına 10.094 ve 2.042 ApeCoin talep edebilme ve Bord Ape Kennel Clup NFT sahibi olan topluluk üyeleri tahsislerini arıtabilme şansı yakaladı.

ApeCoin fiyatı yaklaşık 14 dolarla, dünün ardından bugüne kadarki en büyük airdrop sıralamasına sahip görünüyor. DAO tarafından piyasaya sürülen bu token, sahiplerine DAO yönetiminde söz hakkı vermeyi ve Bored APE Yat Club ekosisteminde pek çok farklı Web3 uygulaması ve oyunlarında bir ödeme aracı olarak kullanılmasını amaçlıyor.

Piyasada NFT Yerine ApeCoin’e Yatırım Yapılıyor!

BAYC her ne kadar Justin Bieber ya da Paris Hilton gibi isimlerin beğenisini toplamış olsa da ApeCoin sayesinde NFT alanında en hızlı büyüme kaydeden büyük bir marka haline gelme yolunda ilerliyor. Bu kadar kısa sürede göstermiş olduğu başarılı performansıyla dikkatleri üzerine toplayan bu token gelecek vadediyor. Yatırımcılar NFT’ye değil, daha çok ApeCoin’e yatırım yapmayı tercih ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir