Bitcoin Ajandası

ApeCoin Yatırımcılarına Müjde! O Kripto Devi APE’i Bünyesine Katacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. ApeCoin Yatırımcılarına Müjde! O Kripto Devi APE’i Bünyesine Katacak! 

ApeCoin Yatırımcılarına Müjde! O Kripto Devi APE’i Bünyesine Katacak! 

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

ApeCoin’de her geçen gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Piyasada devamlı olarak adından söz ettirmeyi başaran APE, şimdilerde yeni bir anlaşmaya imza atıyor. Krediler ve günlük dijital varlık kazançları sunan kripto para kuruluşu Nexo, ApeCoin yatırımcılarını memnun edecek bir hamlede bulundu. Bu iki isim arasında yeni bir anlaşma sağlanırken, şirket tarafından yapılan açıklamalarda ApeCoin’in Nexo platformuna entegre edileceği duyuruldu.

Bu Haber ApeCoin Yatırımcılarını Memnun Edecek!

Bu Haber ApeCoin Yatırımcılarını Memnun Edecek!
Bu Haber ApeCoin Yatırımcılarını Memnun Edecek!

Kripto devi Nexo kısa süre önce yapmış olduğu basın açıklamasında, geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürülen ApeCoin’i getiri platformuna tanıtarak Yuga Labs’ın gelecek planlarından faydalanmak istediğini duyurdu. Anlaşma dahilinde sadakat katmanlarını göz önünde bulundurarak topluluk üyelerinin Nexo’ya yatırdıkları ApeCoin miktarına göre yüzde 7-12 arasında yatırım getirisi elde edebilme şansına sahip olacağı ifade edildi.

ApeCoin mevcut şartlarda Nexo’da yer alırken, kullanıcılar bu platform üzerinden APE satın alma, takas etme, üstüne ekleme ve hatta kazanma gibi olanaklara sahiptir. Firma, varlık satın alındıktan sonra her işlem için yüzde 5 geri ödeme imkânı sağlamaktadır. Üstelik Nexo, ApeCoin’i platforma aktarırken herhangi bir işlem ücreti almayacağını da ifade ediyor. Bu kapsamda Nexo, USDT, USDC, BTC, USDx, GBPx ve EURx gibi işlem çiftlerini ApeCoin için platforma dahil etmiş görünüyor.

ApeCoin Her Geçen Gün Popülaritesini Artırıyor!

Kripto piyasasında son derece yeni olmasına rağmen büyük bir ilgi ve rağbet gören ApeCoin, ünlü isimlerin de radarında yer alıyor. Eminem, Justin Bieber, Madonna, Neymar ve Serena Williams gibi dünyaca ünlü isimler NFT koleksiyonuyla işbirliği yapan isimlerden yalnızca birkaçı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir