Bitcoin Ajandası

Aptos Fiyatı Ayağa Kalktı: Yeni Bir Trend Oluşturabilir mi?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Aptos Fiyatı Ayağa Kalktı: Yeni Bir Trend Oluşturabilir mi?

Aptos Fiyatı Ayağa Kalktı: Yeni Bir Trend Oluşturabilir mi?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

2023 yılının ilk haftalarında önemli bir patlama yaşayarak kritik seviyelere yükselen Aptos, günün en çok değer kazanan ikinci varlığı olarak kayıtlara geçti. Aptos fiyatının yükseliş trendini sürdürüp sürdürmeyeceğiyse merak konusu oldu.

2023 yılına muhteşem bir giriş yapan APT Coin, beklenmedik fiyat seviyelerine ulaşmayı başarmıştı. Ekosistem açısından daha iyi bir şekilde ilerleme kaydeden varlık, yeni projelerin piyasaya sürülmesiyle popülaritesini kaybetmişti. Uzun süredir hacimsiz ve değer kaybederek işlem gören APT, kısa süre içerisinde yüzde 11 artış göstererek günün en çok değer kazanan ikinci kripto para birimi oldu. Aptos’da yaşanan bu yükselişin yeni bir trendi başlatıp başlatmayacağı soru işareti haline geldi.

Uzmanlara Göre Aptos Fiyatı Grafik Analizi

Uzmanlara Göre Aptos Fiyatı Grafik Analizi
Uzmanlara Göre Aptos Fiyatı Grafik Analizi

Kısmen de olsa BTC’deki düşüşten etkilenen APT Coin, 7,83 dolarlık destek seviyesini test etmeden yükseliş göstermeye başladı. Son 4 saatte 8,83 dolarlık direnç seviyesini kıran varlık, bu trendi devam ettirdiği müddetçe sırasıyla 9,41, 9,83, 10,69, 11,66, 12,10, 12,79 ve 13,34 dolar seviyelerini test edebilir. Yılın başından bu yana iyi bir performans sergileyen Aptos fiyatı, yeniden o heyecanı yakalayabilirse daha sert bir yükseliş gerçekleştirebilir.

Kripto para piyasasında düşüş seyrinin hızlanması, ekosistemdeki olumsuz bir gelişme gibi olaylar, APT’nin yükseliş ivmesini tersine çevirebilir. Bu gibi senaryolarda APT için takip edilebilecek seviyelerse sırasıyla 8 ila 7,83 dolar aralığı olacak. Düşüşlerin devam etmesi halinde varlığın haftalık grafiğini takip etmek faydalı olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir