Bitcoin Ajandası

Aptos Fiyatı Rekorda: Yükseliş Devam Edecek mi?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Aptos Fiyatı Rekorda: Yükseliş Devam Edecek mi?

Aptos Fiyatı Rekorda: Yükseliş Devam Edecek mi?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Aptos fiyatı, tarihinin en yüksek seviyesi olan 13 dolara ulaşarak tüm dikkatleri üzerine topladı. APT fiyatındaki bu yükselişinin devam edip etmeyeceğiyse merak konusu oldu.

Ethereum ölçeklendirme ve akıllı sözleşmeler protokolü Aptos, 2022 yılının sonlarında piyasaya sürülmüş ve son derece büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. 250 milyon dolardan fazla finansman toplayan bu kripto para projesi, ekosistem oluşturma konusunda öncelik gösterdi. Ayı piyasasında yaşanan durgunluğu fırsat bilen Aptos, token kilit açılım ile ağ geliştirmelerini sağlıklı bir şekilde yürütmeye çalıştı. Bu esnada neredeyse 1 ay öncesinde 3 dolara kadar düşen APT fiyatı, tüm zamanlarının en üst seviyesi olan 13 dolara ulaşarak bir rekora imza attı.

Aptos Fiyatı Neden Artıyor? Uzmanların APT Coin Yorumları

Aptos Fiyatı Neden Artıyor? Uzmanların APT Coin Yorumları
Aptos Fiyatı Neden Artıyor? Uzmanların APT Coin Yorumları

Aptos, piyasaya sürüldüğü günden bu yana ekosistem geliştirmesi için mesai yaptı. Popüler kripto para projesi, blok zinciri geliştirmeleri, NFT’ler, dApp’ler ve Web3 ile alakalı çalışmalar yürüttü. Ethereum ölçeklendirme ve Katman-1 protokolü çalışmalarının meyvesini vermeye başladı.

Solana (SOL), piyasaya sürüldüğü zaman büyük bir kitle tarafından benimsenmişti. Neredeyse bütün kripto piyasası, Solana için Ethereum katili lakabını kullandı. Diğer taraftan Aptos da Solana gibi oldukça hızlı bir gelişme ve büyüme kaydeden bir proje olarak dikkat çekti. Yeni Solana katili olarak ifade edilen bu proje, kısa süre içerisinde kendi kitlesini oluşturmayı da başardı.

Sağlam adımlarla ilerleme gösteren bu proje, attığı adımların meyvesini Aptos fiyatındaki rekor seviyeyle toplamaya başladı. Arkasında önemli bir güç kaynağı olarak bir topluluğu olan ve ekosistemi her geçen gün biraz daha gelişen bu projenin, uzun vadede umut vadettiği düşünülüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir