Bitcoin Ajandası

İşte Uzmanlara Göre Aralık Ayında Yükselecek Altcoinler
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. İşte Uzmanlara Göre Aralık Ayında Yükselecek Altcoinler!

İşte Uzmanlara Göre Aralık Ayında Yükselecek Altcoinler!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Kripto endüstrisinin temelleri üzerinde sarsıcı bir etki oluşturan FTX çöküşünden sonra nihayet piyasalar toparlanmaya başladı. Hatta bu süreçte bazı altcoin projeleri bu ay içerisinde iyimserlik dalgasını tetikleme misyonu üstleniyor. İşte uzmanlara göre aralık ayında yükselecek altcoinler

Analistlere Göre Aralık Ayında Yükselecek Altcoinler Bunlar!

Analistlere Göre Aralık Ayında Yükselecek Altcoinler Bunlar!
Analistlere Göre Aralık Ayında Yükselecek Altcoinler Bunlar!

İlk Sırada Bitcoin Var

Piyasanın lider kripto para birimi aralık ayında yükseliş beklentisine sahip olan ilk varlık olarak karşımıza çıkıyor. Kısa süre önce değer kaybı yaşayan BTC, kırılmaya çalışırken kasım ayının sonunda 17 bin dolar seviyesinde seyretti. Önceki 24 saatlik verilere kıyasla yüzde 3,59 değer kazanan bu varlık, son 1 haftadaysa yüzde 3,37 değer artışı kaydetti.

Ethereum da Yükseliş Gösterecek

Detaylı olarak incelenen Ethereum güç belirtilerine işaret ediyor. Aralık ayında yükselecek altcoinler arasında yer alan ETH, 1.550 dolara doğru ralli yapabilecek potansiyel taşıyor. Şimdilerde 1.290 dolar seviyesinden işlem gören varlık, aylık grafikte yüzde e18,84’lük değer kaybından sonra son bir haftada yüzde 10,23’lük değer artışı kaydetti.

FTM de Yükselecek Altcoinler Arasında

Fantom (FTM), ilk 100 kripto para birimi arasında gerek son 24 saatlik gerekse son 1 haftalık bazda gösterdiği yükselişle zirvenin sahibi olarak dikkat çekiyor. Grafikte çift haneli yükseliş oranları çizen FTM, aralık ayında yükseliş göstermesi beklenen kripto para birimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Popüler Altcoin XRP Aralık’ta Değer Kazanacak

SEC ve Ripple arasında devam eden davada, birçok topluluk üyesi kararın Ripple lehine olacağını düşünüyor. XRP ise bunun da etkisiyle fiyat artışının keyfini çıkarıyor. Coinbase’in cüzdan desteğine çekmesine karşın günlük yüzde 2,42 değer kazanan XRP’nin aralık ayında da fiyat artışını sürdüreceği düşünülüyor.

DOGE da Yükseliş Gösterecek Varlıklar Arasında

Popüler meme coin DOGE, Elon Musk ve Vitalik Buterin’in DOGE-1 ay uydusu projesi sebebiyle piyasalarda yeşil bir grafik çiziyor. Bir önceki günün kapanışına göre yüzde 2,71 değer kazanan DOGE, şimdilerde 0,1031 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir