Bitcoin Ajandası

ARB Coin için Büyük Gün Bugün! Fiyatı Ne Olacak?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. ARB Coin için Büyük Gün Bugün! Fiyatı Ne Olacak?

ARB Coin için Büyük Gün Bugün! Fiyatı Ne Olacak?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Airdrop’ların atağa geçmesiyle beraber kripto piyasalarında adını duyurmayı başaran ARB Coin için büyük gün geldi. Söz konusu varlık bugün itibariyle pek çok farklı kripto para borsasının listesine dahil edilecek.

ARB’de Büyük Gün Bugün!

ARB’de Büyük Gün Bugün!
ARB’de Büyük Gün Bugün!

Aptos (APT) ile başlayan, Optimism (OP) ile devam eden ve Blur’un (BLUR) nokta koyduğu airdrop festivali ARB Coin’le beraber yeniden gündeme geldi. Kripto para yatırımcılarının büyük bir heyecanla beklediği ARB airdrop’u ve borsalarda işlem görmeye başlama tarihi geldi çattı. Projenin ekosistemindeki kullanıcılarına, platformdaki aktivitelerle doğru oranda airdrop dağıtımı gerçekleştirildi. Kullanıcıların elde ettiği airdrop’lar, bağlantılı olan kripto para borsalarının ARB ticaret paritelerini başlatmasıyla beraber alış-satışa sunulabilecek.

Airdrop’lar açısından yeni yıldız olarak kabul edilen varlık piyasalarda böyle bir imaj çizmişken, negatif yöndeki soruları da beraberinde getirebilir. Kripto para birimine gösterilen ilgi son derece yoğun olurken, gün sonunda ne gibi gelişmelerin kayda geçebileceği merak konusu oldu.

ARB Coin Fiyatı Ne Olacak?

Büyük merak ve ilgiyle beklenen ARB Token için yatırımcıların en çok merak ettiği konulardan biri de fiyatı oldu. İlk olarak dolaşımdaki ARB Token miktarının %12,75 başka bir deyişle 1,275 milyar token olduğu gözlemleniyor. Son dönemlerde sektörün popüler varlıklarından olan OP ve MATIC istatistiklerini göz önünde bulundurarak ARB için listeleneme fiyatı konusunda tahminde bulunabilmek mümkün. Bu iki projeyle alakalı veriler dikkate alınıp ARB’ye uyarlandığında 0.90 ila 1.70 dolar arasında olabileceği ihtimaller dahilinde.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir