Bitcoin Ajandası

Arbitrum Balinalarının Hareketleri Dikkat Çekti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Arbitrum Balinalarının Hareketleri Dikkat Çekti!

Arbitrum Balinalarının Hareketleri Dikkat Çekti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Kripto para piyasalarının yeni yıldızı olarak kabul edilen Arbitrum’da dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor. Arbitrum balinalarının kafa karıştırıcı hareketleri beraberinde soru işaretlerini de getirirken, ARB cüzdan verilerinin nasıl işlendiği de ayrı bir merak konusu oldu.

Airdrop çalışmalarının da etkisiyle ciddi bir kitleye ulaşan ARB Token’in balina hareketleri, kripto piyasalarının dikkatini çekti. Birçok popüler kripto para borsasında işlem göre tokenin bu gelişmeleri sonrasında ciddi fiyat hareketlerine rastlandı. Onchain verilerini incelendiğinde Arbitrum balinalarının transfer işlemlerinin son derece önemli olduğu gözlemleniyor.

ARB Token Veri Transferleri

ARB Token Veri Transferleri
ARB Token Veri Transferleri

Onchain platformlarının öncü isimlerinden Lookonchain, ARB Token transferleriyle alakalı verileri yayımladı. Lookonchain tarafından konuyla alakalı olarak yapılan değerlendirmelere göre ARB Coin pazarında büyük bir paya sahip olan Amber, elinde tuttuğu ARB Coin’lerin büyük çoğunluğunu satmış oldu. Gerçekleştirilen bu işlemin ardından Amber’in ARB’den uzaklaştığı ifade edildi.

Arbitrum Balinalarının Hareketleri Kafa Karıştırdı

Lookonchain tarafından yayımlanan ARB Token raporu, Amber’in iki farklı cüzdan adresinin 15,2 milyon dolara ttekabül eden 11,2 milyon ARB Coin’i transfer ettiğini, bunun 10,3 milyon dolara tekabül eden 7,3 milyonluk ARB’sini Binance ve OKX borsalarına aktarıldığını tespit etti. Söz konusu bu işlem, bazı yatırımcıların Arbitrum’dan uzaklaşabileceğine işaret ediyor. Ayrıca söz konusu yatırımcıların diğer kripto para birimlerini daha cazip bir yatırım aracı olarak değerlendirebileceğini de gösteriyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir