Bitcoin Ajandası

Arbitrum Uygun Olan DAO’lar için Token Dağıtımına Başladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Arbitrum Uygun Olan DAO’lar için Token Dağıtımına Başladı!

Arbitrum Uygun Olan DAO’lar için Token Dağıtımına Başladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Elde edilen bilgilere göre Arbitrum (ARB), ekosisteminde bulunan ve uygun olan DAO’lar için token dağıtımına başladı.

Ethereum’un Katman-2 ağı olarak nitelendirilen Arbitrum, piyasaya sürüldüğü günden bu yana kripto para gündemini meşgul etmeye ve popülaritesini artırmaya devam ediyor. Gerçekleştirdiği airdrop ve oluşturduğu ekosistemle dikkat çekmeyi başaran Arbitrum (ARB), DAO tarafındaki yeni gelişmelerle dikkat çekiyor. DAO oylamaları konusunda sık sık tartışma yaşanan ekosistemdeki şartlara sahip DAO’lara token dağıtılmaya başlandı.

Arbitrum Token Dağıtımına Start Verdi

Arbitrum Token Dağıtımına Start Verdi
Arbitrum Token Dağıtımına Start Verdi

Son zamanlarda popüler projelerden biri haline gelen Arbitrum, token arz sunumunda toplam arzın yüzde 1.13’ünü ekosistemdeki nitelikli DAO’lara dağıtacağını ifade etmişti.

Proje geliştiricileri tarafından konuyla alakalı olarak yapılan açıklamalarda planlanan token dağılımına başlandığı ve uygun durumda olan DAO’lar için token’lerin gönderileceği belirtildi. Arbitrum Vakfı, gerçekleştirilecek olan bu token dağıtım işleminin DAO hazinesinden ya da şirket cüzdanından yapılmayacağını da ifade etti.

Dağıtımda Öncelik Onların Olacak

Hatırlanacağı üzere projenin geliştirici ekibi, daha öncesinde totalde 113 milyon 113 milyon ARB Coin’e tekabül eden varlığı DAO’lar adına ayırmıştı. DAO’lar adına ayarlanan bu tahsis, daha önce gerçekleştirilen airdroplardan farklı olacak. Bununla beraber geliştirici ekip, Twitter aracılığıyla işlem aldığını doğrulayan DAO’ların öncelikli olarak değerlendirileceğini ifade etti. Zincir üstü veriler göz önünde bulundurulduğunda Arbitrum, neredeyse 125 DAO için dağıtımını gerçekleştirdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir